| |
 |
1.
(2009 03 05 00:10)
aniuolelis :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 05 00:21)
miela :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 05 09:38)
šaunūs portretai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 05 09:57)
2 nuotrauka labai grazi ir teisinga :) Labai graziu, ryskiu bruozu panele auga.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 05 10:03)
Švelnus portretai
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 05 11:39)
Oj koks modelis :) Namie turiu panasu - bet nepasiduoda ikalbejimams :) reiks parodyt ko gero sita serija :D
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 05 11:45)
Super! Labai ryškios akys, ir gražus j/b vertimas :-)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 05 11:49)
uz antra :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 05 13:03)
Didžiaakė šypsena. Labai puikios raukšlytės šypso, švelnu, bet ne per saldu.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 05 13:07)
Miela mergytė ir nuotraukytės abi mielos :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 05 14:15)
+++
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 05 14:20)
:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 05 14:51)
:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 05 15:10)
labai daili mergaite auga, viliokles akytem :)
+++
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 05 15:27)
aukite :).
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 05 16:11)
:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 05 17:12)
labai toniniai niuansai :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 05 18:13)
fain :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 05 19:46)
labai puikiai ..
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 06 08:06)
Antroji patinka. Ale kaip greitai auga...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 06 21:03)
Gražiai, tik gal fokusą reikėjo kiek žemiau, bet +5.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 16 21:23)
liux
|
|
| |