| |
 |
1.
(2009 02 28 22:18)
Oho eglutes...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 28 22:23)
Kiek sniegu pudruotų šakočių..:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 28 22:32)
nei spalvota - nei nespalvota.bet man patinak toks subtilumas.metu jums 5. už žiemą - kurios beveik nebuvo
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 28 22:36)
pasirodo mes su Tavimi tik už posūkio stovim, ale kaip nesusimatėm?+5 gražus kadras žiemiškas:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 28 22:38)
Gers. Įtariu čia kokie 1990 m.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 28 22:42)
4/aha,taip jau gaunasi:0
5/cia menuo atgal,slovakai,kalnai......
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 28 23:07)
kaip žavingai "nutinkuotos":)+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 28 23:12)
oj, kokia ziemiskai nuostabi ziema!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 28 23:26)
ir Vilniuj šiandien Verkių parke panašiai eglės pasipuošusios :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 28 23:38)
...ji skarota....ji žalia :)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 01 00:02)
gerai atrodo , kaip nupiesta butu
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 01 00:55)
6/ Čia mat Lietuvoj kaip rašiau galejo but tik 1990m.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 01 01:06)
Mūru mišką uždengė skarotosios :) graži žiema :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 01 12:50)
Lukašenka tokių dar turi ;-)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 01 15:12)
...gražu...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 01 16:09)
"sovietine ziema" siemet nutare mus pradziugint. Tokia atsimenu tik vaikystej, kai i baisulinius kailinius buvau ivyniota...:) grazu
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 01 20:04)
dailiai
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 01 20:31)
+++++
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 01 23:00)
geras vaizdas
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 02 14:17)
dėl grūdo nežinau, bet skarotos tai tikrai liuks.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 02 18:22)
va čia tai jolki palki :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 03 03 22:33)
+5 :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 03 07 09:15)
jo....alėja
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 03 09 20:42)
Va cia tai ziema ...
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 04 14 16:30)
fantastiškas peizažas
|
|
| |