| |
 |
1.
(2009 02 25 20:30)
man patinka. trieilis labai gražus
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 25 20:31)
Na, toks gimęs netikėtai..
Dėkui. :]
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 25 20:34)
uch, a little bit scary... :O grazuuu :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 25 20:36)
Nu, aš nenorėjau, kad atradytų gązdinančiai..
Čia tiesiog pas mane toks jausmas šįvakar.. :]
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 25 20:50)
labai patiko.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 25 20:52)
[Bow]
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 25 21:24)
Išleiskite mane į laisvę... +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 25 21:28)
5 ;)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 25 21:30)
Ačiū. :]
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 25 22:18)
liudnas svelnumas... bet tuo ir patinka ;)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 25 22:26)
liudnai grazu ...
+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 25 22:31)
kažkaip negyvenimiškai romantiška ir liūdna, bet gražu
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 25 22:32)
++
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 25 22:43)
12. Tai ir gerai.. :]
Ir to gi kartais reikia..
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 26 02:09)
Esi šviesa
tamsiu paros metu ... +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 26 07:36)
patiko , gražu:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 26 09:04)
už nujautas trapias...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 26 11:57)
liūdnai gražu :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 26 12:20)
Ačiū.. :]
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 26 13:24)
šauniai
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 26 15:20)
kokia mistika.sis darbas labai geras:)paslaptimi dvelkiantis.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 26 17:21)
gera
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 26 18:45)
Dėkui. :]
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 26 19:04)
Labai taip !
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 02 26 21:12)
:]
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |