| |
 |
1.
(2009 02 24 08:12)
liuks portretas (sakau, kaip portreto specas)+
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 24 08:15)
1/Abejojau dėti ar ne, nes per klaidą buvo palkydus ši foto ir po to visiškai ištrinta. dabar bežiūrinėdamas pamaniau, kad vistik tegul būna taip... ;) Ačiū.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 24 08:28)
išraiškingas senolės veidas
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 24 08:43)
gerai +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 24 10:50)
Matosi iš vedo bruožų,kad tradicijų bobutė, tvirta ir stipri savo vidumi
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 24 10:55)
GeraYr
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 24 12:07)
Gera bobutė
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 24 13:12)
charakterį turi, turi..:)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 24 16:27)
gerulis portretas, puikiai perteikti pavyko
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 24 16:38)
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 24 17:40)
fainas portretas
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 24 19:20)
ale kokia rimta
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 24 19:22)
faina
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 24 20:21)
5+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 24 21:25)
Ko čia fotkini, nešk tą maišą : )), 5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 24 23:15)
israiskingai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 24 23:34)
geras, israiskingas portretas
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 25 10:13)
Tikrai gerai ...+5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 25 18:00)
Bobulės tai vaikščiojančios istorijos, tik kol šalia apie tai nesusimąstom...:)+5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 26 13:36)
Gyvenimo užgrūdinta...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 26 23:12)
+!!!
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 27 18:35)
geras faktūrų rinkinys , o bobutė gyvena paraleliniame pasaulyje :))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 02 17:24)
stiprus zvilgsnis... +
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 08 22:26)
Lietuvių enciklopedija....:)))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |