| |
 |
1.
(2009 02 17 23:01)
Labai grazus portretas :) 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 17 23:04)
isties grazus.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 17 23:06)
Jaunystes svelnumas bei tyrumas.. +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 17 23:44)
labai grazu;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 17 23:46)
Taip, gražus portretas ir jaunystė graži ir panelė........................... ;)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 17 23:59)
patiko
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 18 00:30)
ir man patiko
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 18 01:26)
pasipuošusi+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 18 07:31)
puikus portretas
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 18 09:38)
švelniai tikrai ..
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 18 12:15)
Gražuolė,švelnukas
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 18 12:36)
12: Nesikartosiu :) +5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 18 13:40)
laaabai siltai ir svelniai...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 18 14:53)
dailu
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 18 17:48)
miela
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 18 20:56)
Good :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 19 11:31)
labai dailus darbelis :).. modeliukas gražus
|
|
| |