Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. vi.    (2009 02 11 13:02)  
nuoširdžiai draugaujat, matosi :D
 
 
2. anuka    (2009 02 11 13:11)  
:) jėga
 
 
3. radegunda    (2009 02 11 13:29)  
išdykėlis
 
 
4. Gytis    (2009 02 11 13:47)  
+++++
 
 
5. petruskaro    (2009 02 11 14:46)  
grazu :)
 
 
6. Marijus *Bružila    (2009 02 11 15:04)  
:)
 
 
7. Evaldas Činga    (2009 02 11 15:13)  
Serija gera, tik man kažkodėl liūdna pasirodė, gal dėl tų grotų...???
 
 
8. R.P.R.    (2009 02 11 15:23)  
:)
 
 
9. j.v    (2009 02 11 15:39)  
:) as ji toki jau kazkur macius :)
 
 
10. SG    (2009 02 11 16:17)  
Fainai :)
 
 
11. p.p.    (2009 02 11 17:29)  
gražus vaikinas .. :)
 
 
12. Rūta Smailys    (2009 02 11 17:45)  
+
 
 
13. kilimas    (2009 02 11 18:28)  
neblogos.
 
 
14. Donatas Guzevicius    (2009 02 11 18:48)  
lupkit grotas nuo langų, jau keli tokie per jas sudegė
 
 
15. jf    (2009 02 11 18:56)  
Lukiskes?
 
 
16. Luce    (2009 02 11 18:58)  
14/ ačiū už gerus norus.
Svečiuose čia. Grotų nelupsim :)

Ir ačiū visiems už komentarus.
 
 
17. Alla Poletaeva    (2009 02 11 22:27)  
visas pasaulis... rodos, kad jau žinai
bet tik rodos :-)
 
 
18. Lina Gimbutaite    (2009 02 11 23:29)  
koks grazus mazylis! kokios ziaurios grotos! grazi serija! +++
 
 
19. skarbonke    (2009 02 12 00:32)  
gerulė serija
 
 
20. Petras T.    (2009 02 12 07:15)  
smagi serija
 
 
21. wilderness    (2009 02 12 09:41)  
Liūdnai jie už tų grotų žiūrisi. Bet serija graži.
 
 
22. Vytautas Daraskevicius    (2009 02 12 11:29)  
Smagiai ivairios tos nuotaikos:)
 
 
23. Daiva Kielė    (2009 02 12 12:22)  
labai smagios nuotaikos :)
 
 
24. Emilija    (2009 02 14 13:15)  
:)
 
 
25. GintarasM    (2009 02 15 18:01)  
už geras nuotaikas, kad ir pro grotuotą langą :)) Taip saugiau...
 
 

Serijos
Taškai: 84
Vidurkis: 4.60
Vertino vartotojų:   40
Žiūrėta kartų:   2577
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02047
303414
0000 3
(balsai vėluoja viena para)