| |
 |
1.
(2009 02 11 13:02)
nuoširdžiai draugaujat, matosi :D
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 11 13:11)
:) jėga
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 11 13:29)
išdykėlis
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 11 13:47)
+++++
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 11 14:46)
grazu :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 11 15:13)
Serija gera, tik man kažkodėl liūdna pasirodė, gal dėl tų grotų...???
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 11 15:39)
:) as ji toki jau kazkur macius :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 11 16:17)
Fainai :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 11 17:29)
gražus vaikinas .. :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 11 18:28)
neblogos.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 11 18:48)
lupkit grotas nuo langų, jau keli tokie per jas sudegė
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 11 18:56)
Lukiskes?
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 11 18:58)
14/ ačiū už gerus norus.
Svečiuose čia. Grotų nelupsim :)
Ir ačiū visiems už komentarus.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 11 22:27)
visas pasaulis... rodos, kad jau žinai
bet tik rodos :-)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 11 23:29)
koks grazus mazylis! kokios ziaurios grotos! grazi serija! +++
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 12 00:32)
gerulė serija
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 12 07:15)
smagi serija
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 12 09:41)
Liūdnai jie už tų grotų žiūrisi. Bet serija graži.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 12 11:29)
Smagiai ivairios tos nuotaikos:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 12 12:22)
labai smagios nuotaikos :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 14 13:15)
:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 02 15 18:01)
už geras nuotaikas, kad ir pro grotuotą langą :)) Taip saugiau...
|
|
| |