| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 06 13:02)
ko tokia apsnūdus ta varna :)+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 06 13:02)
gal mirus..ka zinau :)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 06 13:03)
2/ kuri? :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 06 13:06)
:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 06 13:35)
Ji turbūt pripratusi...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 06 13:48)
:))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 06 14:04)
užšalus varna :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 06 14:34)
Na tupcioja lyg ta varna, tai gal dar nemirus. Bet nesakyc kad labai sunku, neatrodo bent jau taip :-)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 06 15:08)
:))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 06 15:38)
OI kaip fainai :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 06 15:56)
:DDD
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 06 16:57)
:DDD
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 06 17:34)
:-))) +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 06 20:04)
ale pirmoj tokia depresovai liudna ta varna atrodo (-:
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 06 21:00)
ar paklusni buvo? :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 06 22:04)
Džyyzus, negi ir jūs ant paukštukų persimetėt ...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 06 22:21)
19/ :DDDD isluzau.vis dar luztu :D pasikeitimai gerai :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 06 22:44)
19/ nu tik pabandėm :D
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 06 23:03)
tinka :) +
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 06 23:44)
idomi fotosesija gavosi :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 10 19:36)
pati pačiausia čia varna:)
|
|
| |