Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

ta diena abiems nebuvo lengva :))

 
1. Gytis    (2009 02 06 12:55)  
:)
 
 
2. InDrė Bartašiūnaitė    (2009 02 06 13:02)  
ko tokia apsnūdus ta varna :)+
 
 
3. j.v    (2009 02 06 13:02)  
gal mirus..ka zinau :)))
 
 
4. jurga    (2009 02 06 13:03)  
2/ kuri? :)
 
 
5. Daiva Kielė    (2009 02 06 13:06)  
:))
 
 
6. R.P.R.    (2009 02 06 13:12)  
:)
 
 
7. Daina B.    (2009 02 06 13:35)  
Ji turbūt pripratusi...
 
 
8. Kristina Petrošių    (2009 02 06 13:48)  
:))
 
 
9. Eglė ヅ    (2009 02 06 14:04)  
užšalus varna :)
 
 
10. SP    (2009 02 06 14:34)  
Na tupcioja lyg ta varna, tai gal dar nemirus. Bet nesakyc kad labai sunku, neatrodo bent jau taip :-)
 
 
11. O.S.    (2009 02 06 15:08)  
:))
 
 
12. SG    (2009 02 06 15:38)  
OI kaip fainai :)
 
 
13. Rūta Smailys    (2009 02 06 15:56)  
:DDD
 
 
14. Aurelija.    (2009 02 06 16:57)  
:DDD
 
 
15. R.K.D.    (2009 02 06 17:34)  
:-))) +
 
 
16. skarbonke    (2009 02 06 20:04)  
ale pirmoj tokia depresovai liudna ta varna atrodo (-:
 
 
17. GintarasM    (2009 02 06 21:00)  
ar paklusni buvo? :)
 
 
18. AM    (2009 02 06 21:17)  
+
 
 
19. Wylius    (2009 02 06 22:04)  
Džyyzus, negi ir jūs ant paukštukų persimetėt ...
 
 
20. j.v    (2009 02 06 22:21)  
19/ :DDDD isluzau.vis dar luztu :D pasikeitimai gerai :)
 
 
21. jurga    (2009 02 06 22:44)  
19/ nu tik pabandėm :D
 
 
22. Vytautas G    (2009 02 06 23:03)  
tinka :) +
 
 
23. Gedas    (2009 02 06 23:44)  
idomi fotosesija gavosi :)
 
 
24. VV    (2009 02 10 19:36)  
pati pačiausia čia varna:)
 
 

Serijos
Taškai: 76
Vidurkis: 4.51
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   2907
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00054
122610
1021 1
(balsai vėluoja viena para)