| |
 |
1.
(2009 02 05 15:07)
ne nuotaika cia gera.. :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 05 15:12)
noriu alaus
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 05 15:12)
2/ ir as
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 05 15:19)
Sportuojanti Lietuva aaa a a a a
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 05 15:19)
Vandensvydis
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 05 15:23)
zavu+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 05 15:31)
:))))))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 05 15:49)
2./ Turbūt, Antanai, be mergų ir alaus nesinori ir atvirkščiai. Garantas.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 05 16:48)
8/kaip atspėjai :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 05 18:55)
aha pakele kashkiek
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 05 19:25)
Ar ji vieniša? ;) +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 05 19:47)
:D komentarai išskirtinai vyriški...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 05 21:58)
12/ O foto taigi tam skirta (komentarams). T.y. moteriška... ;-)))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 05 22:06)
geras zvilgsnis,nu gerai jau gerai, ir modelis liux ... :) 5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 05 23:54)
liux
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 06 08:19)
jau vien pažvelgus į ją pasitaiso nuotaika:)))+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 06 08:42)
:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 06 09:21)
Taip, gerai pataiso :))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 06 09:42)
Labai gražus portretas, šypsena žavinti..
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 06 11:20)
tikrai gera nuotaika . ok !
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 06 14:43)
uz tai kad spalvas sunaikinau dedu tau 3! nepyk :D
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 24 22:31)
tikrai gera nuotaika!!! zavu ir nuosirdu! :) reikia vyriska fronta atlaikyti... :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 24 22:31)
tikrai gera nuotaika!!! zavu ir nuosirdu! :) reikia vyriska fronta atlaikyti... :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 04 21 10:49)
Liuks :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |