| |
 |
1.
(2009 02 05 00:39)
o istorijos nebus? jokios? iš raidelių?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 05 00:44)
is raideliu? tebunie trumpai: kaip pykti, kaip pulti arba kaip tiesiog pereiti/perskristi/perguleti kazkieno kelia
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 05 00:47)
juk tai atsitinka nuolatos:)
nes nėra sužymėta, kur eiti tau, o kur kitam...
o tik žiemą pėdsakai tampa matomi ant sniego ir tik tada, kai yra sniego:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 05 01:02)
sakyč,-nebloga kombinacija:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 05 02:30)
Puikiai 5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 05 09:17)
man uztektu vien apatines dalies, 5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 05 11:07)
ziema jauciu. portretas ypatingas cia.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 05 14:35)
Tavo sugebėjimai pastebėti ir iš, rodos nieko, sukurti istoriją, manau bet ką sužavėtų.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 05 14:55)
idomiai. lauksim su cukrum :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 05 15:40)
Kodėl tavo nuotraukos paskutiniu metu tokios liūdnos ? Kas atsitiko ...?
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 05 16:42)
brrr..viskas gerai?
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 05 18:47)
gal galiama portretuką vieną? :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 05 19:36)
3/ dabar kaip tik sninga..
6/ be langu kaip be duru, o be kates nebutu kas kelio perbega
7/ :)
9/ manau kiekvienas tai gali
10/ tikiuosi bus dar tu saldziu dienu :)
11/ viskas gerai, bet buna visko. fotografija toks dalykas, ji buna visokia
12/ linkejimai :) 100 klausimu ir 101 atsakymas :*
13/ tebunie ir likusios :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 05 21:59)
keistaibetidomiai :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 05 23:04)
:)
...visada po tamsos šviesa ateina !
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 05 23:08)
16/ manau sulauksiu ir sviesos :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 06 00:03)
fain
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 17 23:08)
das ist allright
šviesa kartais nuobodi būna :)
|
|
| |