| |
 |
1.
(2009 02 04 21:12)
jeeees (-:
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 04 21:36)
Gerai sumastėte, gyvatė iš dešinės :-)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 04 21:38)
gut gut =))))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 05 07:52)
:-))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 05 08:10)
Liežuvėlis fainas
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 05 09:54)
musmiriu prisivalgyta?
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 05 10:11)
labai faina :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 05 11:08)
Ačiū už vizualius ir žodinius komentarus ir uogas, vaisius, grybus :)
7/ Būtent, bet ne mirtinai (vis dar)... Tiesiog bandymas, kaip tai vyksta.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 05 12:00)
ka matau :)
sis modelis reikalauja buti rodomas :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 05 12:32)
V., šitas modelis - bandomasis triušis, kišantis nosį ne į savo kūdrą ;)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 05 13:49)
DB, negaliu susilaikyt nebalsuodama :) +5 už stilių
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 05 13:51)
:)))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 05 14:03)
Ech DB ... DB... :) Nejaugi tave maitino musmirem :((
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 05 14:29)
O., truputį tik. Bet neparagavęs musmirių nežinosi tikro pelkės skonio ;)
Baccardi, vis priverti (gerąja prasme) mane išbandyti kažką naujo.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 05 14:31)
Saugok ja, ji labai geras "drug" :)) ... ir modelis ;)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 05 14:39)
15/ Dėkui, dėkui, kam tos gėlės :D Ne Baccardi fotografuoja;) Juk negalima puikių darbų slėpt ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 05 14:44)
:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 05 14:45)
16/ Taip. Saugau ją. Ypač nuo kitų fotografų. Bet dabar jau sunku bus...
17/ Svarbiausia - gera komanda...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 05 15:10)
Liežuvis tai mano.. Ir dar šiek tiek trumpesnis, negu mano ;D patiko.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 05 15:46)
Oooooo.... Gerai tu čia :)))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 05 15:48)
liuks
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 05 17:22)
:)))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 05 19:15)
patinka:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 02 05 19:35)
Ačiū Jums :) Labai.
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 02 05 19:56)
:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 02 05 22:07)
nu tai su pirmaja palke tave
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 02 06 09:41)
Oi, gerule :-))
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 02 06 10:19)
Ačiū pagalioką :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 02 06 15:32)
vau.... nuostabu :)))
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 02 07 11:20)
OHO :) grazu...
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 02 08 12:54)
:))) smagus kadaras
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 02 08 17:23)
už visumą :)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 02 09 23:11)
intriguojanti :) bei puikiai atlikta + :)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 02 15 21:06)
exciting picture.
regards,
l.
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 02 25 15:25)
Puikiai!+5
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 02 28 00:37)
kokia juokinga ilgaliezuve mergaite :)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 03 30 13:02)
jegele
|
|
| |