Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Ramus    (2009 01 31 17:23)  
+
 
 
2. Donatas A.    (2009 01 31 17:31)  
Grazu +
 
 
3. Tauras Beliavcevas    (2009 01 31 18:10)  
liuks :)
 
 
4. Aloyzas Stakelė    (2009 01 31 18:52)  
:) +
 
 
5. Arija    (2009 01 31 19:54)  
Gražu +
 
 
6. IM    (2009 01 31 20:04)  
+
 
 
7. SS    (2009 01 31 20:20)  
Tikslas kelio gale :) Netikėtas kampas +
 
 
8. Vidas Grunda    (2009 01 31 20:27)  
Siauroka gatvelė :-)+
 
 
9. AM    (2009 01 31 21:50)  
+
 
 
10. Asta Esu    (2009 01 31 22:09)  
labai patiko kampas
 
 
11. Ramūnas Snarskis    (2009 01 31 23:34)  
patiko aukštis
 
 
12. Erika Rodgers    (2009 02 01 00:14)  
Jap graziai ziuris:) +
 
 
13. Gražina D.    (2009 02 01 10:37)  
geras rakursas...
 
 
14. GintarasM    (2009 02 01 12:28)  
gerai pasirinktas fotografavimo taškas, puikus rezultatas
 
 
15. Vinile    (2009 02 01 12:39)  
peteliske... :) +
 
 
16. Ramūnas L.    (2009 02 01 12:39)  
14/ jaja
 
 
17. Valentinas Pečininas    (2009 02 01 12:43)  
Saulius visada turėjo gerą matymą +
 
 
18. Metanoja Ingrida Žilėnaitė    (2009 02 01 13:34)  
oho +
 
 
19. Rolandas Butkevičius    (2009 02 01 16:31)  
gražiai..
 
 
20. Gedas    (2009 02 01 16:57)  
tikrai gerai ! +
 
 
21. irena giedraitiene    (2009 02 01 18:32)  
idomu :))))) +
 
 
22. Mindaugas Bernatonis    (2009 02 01 20:23)  
klasika.
 
 
23. Akvile Guliokaite    (2009 02 01 20:29)  
idomiai pasirinktas kampas, sauniai ziurisi, kaip visada - be nereikalingu detaliu, o geriau isiziurejus ir smagios smulkmenos islenda :)) kaip pvz siame kadre langu atspindziai desiniajame fasade :))
 
 
24. R.K.D.    (2009 02 01 21:16)  
Labai fainas vaizdelis.
 
 
25. Orlandas Butkus    (2009 02 01 23:47)  
puiki perspektyva
 
 
26. Walldis    (2009 02 02 16:26)  
Na tiesig puikiai suzaista su perspektuva ... liux ++5
 
 
27. Adomas Svirskas    (2009 02 02 17:05)  
patiko.
 
 
28. Mindaugas Buivydas    (2009 02 03 20:06)  
Gražiai sukomponuota
 
 
29. Evaldas Činga    (2009 02 05 09:07)  
Geras kampas, puikiai
 
 
30. Vida    (2009 02 05 23:03)  
waw...liux...;)
 
 
31. Gytis    (2009 02 06 13:53)  
Fantastine foto +5
 
 
32. Draustinis    (2009 02 06 19:06)  
Na, ar čia krūtai, ar drūtai - ne mano kiškis...

Tačiau kontrastas!!! Atsargiai, neišsidurkite akių :)

Kai tik galėsiu vertinti - būtinai!!!
 
 
33. Priežastis    (2009 02 25 15:35)  
tarsi rankos rodydamos krypti+
 
 
34. Olis    (2009 07 28 11:12)  
Oho perspektyva... +
 
 

Miestas
Taškai: 90
Vidurkis: 4.77
Vertino vartotojų:   31
Žiūrėta kartų:   2556
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00004
021417
0010 1
(balsai vėluoja viena para)