Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

...su gimtadieniu Gražvydai ;))

 
1. Knieža    (2009 01 25 20:23)  
patsss sexsoviausizaas insrtrumentyass
 
 
2. AM    (2009 01 25 20:28)  
1.:)
 
 
3. Adomas Svirskas    (2009 01 25 20:28)  
abaldzetj.
 
 
4. Alla Poletaeva    (2009 01 25 20:30)  
gyvenimas lyg bliuzas... tai ne keikvienams :-)
 
 
5. Sau    (2009 01 25 20:31)  
1/ na bet ne moterims juo groti...:))
:)
3/...tj...:))
 
 
6. Sau    (2009 01 25 20:32)  
4/ kiekvienam...bet ne kiekvienas tą žino...:))
 
 
7. Antanas M    (2009 01 25 20:33)  
:)
 
 
8. GintarasM    (2009 01 25 20:34)  
6/ bet bliuzas - gėris, žinai tai, ar ne :)))
 
 
9. Darius Jurevičius    (2009 01 25 20:41)  
jei Grazvis ziu - tai ir as sveikinu:)ĄĄ
 
 
10. Sau    (2009 01 25 21:02)  
8/ kai grįždavau svinguodamas po gero bliuzo, mama sakydavo , kad nieko gero iš to nebus.:))
9/nžn ar žiū...pasveikinsiu kai sutiksiu, juk diena nesvarbu ;))
 
 
11. Daiva Kielė    (2009 01 25 21:42)  
10/...ir dažnai svinguodamas grįždavai Sauliau :)))?
 
 
12. Knapsas    (2009 01 25 21:54)  
Knockin' on Heaven's Door
 
 
13. Romas Kanapeckas    (2009 01 25 22:09)  
Lish dai dopet mochalkin bliuz...
 
 
14. Evaldas Činga    (2009 01 26 08:40)  
:)
 
 
15. Giedrius Žukauskas    (2009 01 26 11:57)  
fain
 
 
16. profilis buvo istrintas    (2009 01 26 14:04)  
G
 
 
17. Sau    (2009 01 26 17:14)  
11/ džiaze partitūra retai naudojama ... ;))
12/... now better...
13/невер труу
4/15/16/ :))
 
 
18. Vilija Vitkute    (2009 01 26 17:34)  
I Like it very much!!!
 
 
19. Rolandas Butkevičius    (2009 01 26 18:29)  
geras..
 
 
20. Gedas    (2009 01 26 19:43)  
fainai
 
 
21. Mindaugas Buivydas    (2009 01 26 19:50)  
Iš pradžių pagalvojau, kad čia Rastauskas :)
 
 
22. Gintaras Vitulskis    (2009 01 26 20:57)  
saksas - jėga, anksčiau jokie šokiai nepraeidavo be jo:)+
 
 
23. birute simoniene    (2009 01 26 22:14)  
tikrai smagu čia kieno tas gimtadienis jau pavelavau tikriausiai ,kaip gaila(:
 
 
24. Ramūnas L.    (2009 01 27 22:29)  
balandėliai nusiminę, rimtai klausosi... matyt jaučia, kad pateks į krizinį puodą :))
 
 
25. R.K.D.    (2009 01 27 22:38)  
Gražus gimtadienis turėtų būt su tokiais sveikinimais :)
 
 
26. Ramūnas Snarskis    (2009 01 28 19:36)  
:)
 
 
27. petruskaro    (2009 01 28 21:41)  
o kad per mano gimtadieni taip kazkas sutrimituotu man : )
 
 
28. Sau    (2009 01 29 19:16)  
....dėkoju....
..................
27/ :)) norėkite tik labai
 
 
29. Gytis    (2009 01 30 15:43)  
+
 
 
30. Danielius    (2009 02 04 21:55)  
5
 
 
31. Kęstutis Šimatonis    (2009 02 07 22:54)  
!!!
 
 

Kita
Taškai: 81
Vidurkis: 4.42
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   2532
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
30323
314515
0000 2
(balsai vėluoja viena para)