| |
 |
1.
(2009 01 25 20:23)
patsss sexsoviausizaas insrtrumentyass
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 25 20:28)
1.:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 25 20:28)
abaldzetj.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 25 20:30)
gyvenimas lyg bliuzas... tai ne keikvienams :-)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 25 20:31)
1/ na bet ne moterims juo groti...:))
:)
3/...tj...:))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 25 20:32)
4/ kiekvienam...bet ne kiekvienas tą žino...:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 25 20:34)
6/ bet bliuzas - gėris, žinai tai, ar ne :)))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 25 20:41)
jei Grazvis ziu - tai ir as sveikinu:)ĄĄ
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 25 21:02)
8/ kai grįždavau svinguodamas po gero bliuzo, mama sakydavo , kad nieko gero iš to nebus.:))
9/nžn ar žiū...pasveikinsiu kai sutiksiu, juk diena nesvarbu ;))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 25 21:42)
10/...ir dažnai svinguodamas grįždavai Sauliau :)))?
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 25 21:54)
Knockin' on Heaven's Door
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 25 22:09)
Lish dai dopet mochalkin bliuz...
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 26 08:40)
:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 26 11:57)
fain
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 26 17:14)
11/ džiaze partitūra retai naudojama ... ;))
12/... now better...
13/невер труу
4/15/16/ :))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 26 17:34)
I Like it very much!!!
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 26 18:29)
geras..
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 26 19:43)
fainai
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 26 19:50)
Iš pradžių pagalvojau, kad čia Rastauskas :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 26 20:57)
saksas - jėga, anksčiau jokie šokiai nepraeidavo be jo:)+
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 26 22:14)
tikrai smagu čia kieno tas gimtadienis jau pavelavau tikriausiai ,kaip gaila(:
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 27 22:29)
balandėliai nusiminę, rimtai klausosi... matyt jaučia, kad pateks į krizinį puodą :))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 27 22:38)
Gražus gimtadienis turėtų būt su tokiais sveikinimais :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 28 19:36)
:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 28 21:41)
o kad per mano gimtadieni taip kazkas sutrimituotu man : )
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 29 19:16)
....dėkoju....
..................
27/ :)) norėkite tik labai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 02 07 22:54)
!!!
|
|
| |