| |
 |
1.
(2009 01 25 14:37)
gerai manau čia fotografijoss prasme :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 25 15:27)
sveikit..:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 25 20:07)
+++
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 25 21:21)
visa istorija su laiminga pabaiga :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 25 22:05)
svarbu, kad tai jau praeitis
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 25 22:34)
stipru. Sveikatos
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 26 08:38)
Gera istorija
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 26 13:08)
grazi serija. kitokia.5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 26 14:07)
Man gal per daug tų foto iš visų pusių :)
Linkėjimai sveikatos :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 26 23:50)
super serija, Luce, bet kas gi nutiko?
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 30 12:50)
emociškai paliečianti serijukė
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 31 23:51)
grąžino sunkius atsiminimus....
lai pasveiksta greičiau
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 01 00:20)
ačiū
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 05 21:20)
labai jausminga
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 11 14:53)
sunkus laikotarpis.Bet visiems buna ir jie praeina greitai
|
|
| |