Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Landan yz ze banč of... Petruškas ;)The Clash - London calling

 
1. P.K.    (2009 01 22 22:47)  
..sužavėtas :)..
 
 
2. Edita    (2009 01 22 22:59)  
Labai graži serija. Noriu į Londoną :)
 
 
3. AM    (2009 01 22 23:12)  
faina serija+
 
 
4. Gerda!    (2009 01 22 23:16)  
laabai gera serija :) +
 
 
5. Evelina Joteikaitė    (2009 01 23 05:46)  
Geras stilius, išsami serija, atspindinti idėją ir esmę. Magija - Deja Vu... :)
 
 
6. Romas Kanapeckas    (2009 01 23 07:24)  
Puikiai. Ir nuotraukos ir testinumas (tiek serijos / tiek temos)
 
 
7. Kristina Petrošių    (2009 01 23 07:50)  
o, faina, ačiū ;)))
 
 
8. anuka    (2009 01 23 08:10)  
:) ir dryžių matau :D
 
 
9. jurga    (2009 01 23 08:18)  
ech... London :)
 
 
10. Sigitas Kondratas    (2009 01 23 09:25)  
Fine
 
 
11. Evaldas Činga    (2009 01 23 10:14)  
Puiki, labai graži serija :)
 
 
12. Ernesta Vala    (2009 01 23 12:30)  
nais serija:) love London:)
 
 
13. Miau    (2009 01 23 12:54)  
rimta serija
 
 
14. Kimono    (2009 01 23 14:00)  
prasijočiau dar, bet yr gerų:)
 
 
15. Henrikas Lesniakas    (2009 01 23 14:03)  
5
 
 
16. GintarasM    (2009 01 23 14:18)  
graži serija
 
 
17. Adomas Svirskas    (2009 01 23 14:28)  
aciu visiems! :)
 
 
18. Adomas Svirskas    (2009 01 23 14:59)  
7/ abipusiai, kitaip buciau nesudalyvaves - arba neikvepe, arba per daug ikvepe daug kas ;)
 
 
19. radegunda    (2009 01 23 16:07)  
puikūs personažai, rinktiniai, tokie sakyčiau..
 
 
20. radegunda    (2009 01 23 16:08)  
o paskutinė tai galėtų būti ir iš Vilniaus, Žvėryno tvenkinių, kur kartais antis lesinu:)
 
 
21. Mindaugas Buivydas    (2009 01 23 16:18)  
Gyva ir teigiamai marga serija. O trečia tai - ! :))
 
 
22. AGU    (2009 01 23 17:32)  
Užsinorėjau į Londoną :)
 
 
23. Grazina Hartmann    (2009 01 23 18:48)  
O cia gerai yra. Ne visos vienodai patiko, bet 1,2,3 tai jegines!
 
 
24. Snaržas    (2009 01 23 19:17)  
Londonas - Europos Obuolys !
Londonas yr gerai !
 
 
25. Adomas Svirskas    (2009 01 23 19:20)  
8/ :)
14/ as dar serija mastau ikalti, nes cia jau "sijojau" :) na, su savikritika man sunku...
19/20/ aciu :) taip, panasus ten tvenkinukai :)
21/ atjojes raitelis :)
22/ no wonder :)
23/ aciu, Grazina :) dziugu, kad miestas tau patiko - kazkas ypatingo ;) Londono parkai tau patiktu su ju fauna :)
 
 
26. Adomas Svirskas    (2009 01 23 19:21)  
24/ Tiesa, tiesa, Maestro :) Pasidziaugsiu - uzhu savaites teks vel atlankyti ji - nesitveriu ;)
 
 
27. Snaržas    (2009 01 23 19:28)  
26/ ruzhavai pavydzhiu,
del maestro ,ai,patylesiu...:-)
 
 
28. R.K.D.    (2009 01 23 20:07)  
Liuks !!!
 
 
29. Kristina Petrošių    (2009 01 23 22:49)  
hehehehe, ogi štai nugi vagi nagi va kas čia :)))
 
 
30. Adomas Svirskas    (2009 01 23 22:51)  
xe xe ;)
 
 
31. birute kurtinaitiene    (2009 01 23 23:56)  
Londone dar nebuvau ir jau vos nenusipirkau į flylina, tai nebūčiau patekusi, bet irgi apsilankysiu, o dabar dėkoju ...mielai pasivaikščiojau...D+, nors formatai gi ir čia niekuo dėti...
 
 
32. Adomas Svirskas    (2009 01 24 00:01)  
31/ aciu :) na, as stengiuos vertikalius ir horizontalius kiek iseina vienodesnius daryti. ne visada, aisku :)
 
 
33. Arunas S    (2009 01 24 00:53)  
5
 
 
34. Gytis    (2009 01 30 01:45)  
Nuostaiai perteiktas tikrai nuostabus Londonas. +5
 
 
35. Aušra B.    (2009 03 03 21:49)  
įdomu, kiekvienas jaučia Londoną savaip, ir tas įdomu 5
 
 

Serijos
Taškai: 99
Vidurkis: 4.75
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   2745
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00225
101416
0011 5
(balsai vėluoja viena para)