| |
 |
1.
(2009 01 22 22:47)
..sužavėtas :)..
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 22 22:59)
Labai graži serija. Noriu į Londoną :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 22 23:12)
faina serija+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 22 23:16)
laabai gera serija :) +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 23 05:46)
Geras stilius, išsami serija, atspindinti idėją ir esmę. Magija - Deja Vu... :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 23 07:24)
Puikiai. Ir nuotraukos ir testinumas (tiek serijos / tiek temos)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 23 07:50)
o, faina, ačiū ;)))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 23 08:10)
:) ir dryžių matau :D
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 23 08:18)
ech... London :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 23 09:25)
Fine
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 23 10:14)
Puiki, labai graži serija :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 23 12:30)
nais serija:) love London:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 23 12:54)
rimta serija
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 23 14:00)
prasijočiau dar, bet yr gerų:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 23 14:18)
graži serija
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 23 14:28)
aciu visiems! :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 23 14:59)
7/ abipusiai, kitaip buciau nesudalyvaves - arba neikvepe, arba per daug ikvepe daug kas ;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 23 16:07)
puikūs personažai, rinktiniai, tokie sakyčiau..
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 23 16:08)
o paskutinė tai galėtų būti ir iš Vilniaus, Žvėryno tvenkinių, kur kartais antis lesinu:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 23 16:18)
Gyva ir teigiamai marga serija. O trečia tai - ! :))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 23 17:32)
Užsinorėjau į Londoną :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 23 18:48)
O cia gerai yra. Ne visos vienodai patiko, bet 1,2,3 tai jegines!
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 23 19:17)
Londonas - Europos Obuolys !
Londonas yr gerai !
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 23 19:20)
8/ :)
14/ as dar serija mastau ikalti, nes cia jau "sijojau" :) na, su savikritika man sunku...
19/20/ aciu :) taip, panasus ten tvenkinukai :)
21/ atjojes raitelis :)
22/ no wonder :)
23/ aciu, Grazina :) dziugu, kad miestas tau patiko - kazkas ypatingo ;) Londono parkai tau patiktu su ju fauna :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 23 19:21)
24/ Tiesa, tiesa, Maestro :) Pasidziaugsiu - uzhu savaites teks vel atlankyti ji - nesitveriu ;)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 23 19:28)
26/ ruzhavai pavydzhiu,
del maestro ,ai,patylesiu...:-)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 23 20:07)
Liuks !!!
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 01 23 22:49)
hehehehe, ogi štai nugi vagi nagi va kas čia :)))
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 01 23 22:51)
xe xe ;)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 01 23 23:56)
Londone dar nebuvau ir jau vos nenusipirkau į flylina, tai nebūčiau patekusi, bet irgi apsilankysiu, o dabar dėkoju ...mielai pasivaikščiojau...D+, nors formatai gi ir čia niekuo dėti...
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 01 24 00:01)
31/ aciu :) na, as stengiuos vertikalius ir horizontalius kiek iseina vienodesnius daryti. ne visada, aisku :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 01 30 01:45)
Nuostaiai perteiktas tikrai nuostabus Londonas. +5
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 03 03 21:49)
įdomu, kiekvienas jaučia Londoną savaip, ir tas įdomu 5
|
|
| |