| |
 |
1.
(2009 01 19 15:49)
patiko
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 19 16:16)
kadravimas kliūva...
gražu +4.5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 19 17:48)
+++
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 19 18:18)
2/ sutinku, reiktu dar prie jos prisest.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 19 18:53)
faina
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 19 21:51)
FAIN+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 19 22:24)
+5 :) nėščiosios akimis žiūrint :) puikus darbas.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 19 23:33)
super, pasirinkai teisinga ;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 19 23:34)
topo centras :D
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 19 23:36)
Labai :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 19 23:43)
10/ aha, pas mus kazkodel populiarus butent sitie (nors neprisimenu, kada paskutini karta butumem is ten ka pirke;)
http://fotokudra.lt/img.php?img=160296&nav=aut&page=
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 20 05:42)
10/ kol supratau...:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 20 15:30)
Įdomus kadras
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 20 15:54)
gerai..
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 23 23:56)
tas kitoks 9 menesiu gyvenimas
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 30 16:18)
:) geras tas laikotarpis
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 06 06 07:37)
grazu
|
|
| |