Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Inga Inge    (2009 01 19 15:49)  
patiko
 
 
2. Donatas Guzevicius    (2009 01 19 16:16)  
kadravimas kliūva...
gražu +4.5
 
 
3. Danielius    (2009 01 19 17:09)  
+
 
 
4. Wylius    (2009 01 19 17:48)  
+++
 
 
5. Gaziulka    (2009 01 19 18:18)  
2/ sutinku, reiktu dar prie jos prisest.
 
 
6. R.P.R.    (2009 01 19 18:53)  
faina
 
 
7. AM    (2009 01 19 21:51)  
FAIN+
 
 
8. wilderness    (2009 01 19 22:24)  
+5 :) nėščiosios akimis žiūrint :) puikus darbas.
 
 
9. grethen    (2009 01 19 23:33)  
super, pasirinkai teisinga ;)
 
 
10. grethen    (2009 01 19 23:34)  
topo centras :D
 
 
11. SG    (2009 01 19 23:36)  
Labai :)
 
 
12. Gaziulka    (2009 01 19 23:43)  
10/ aha, pas mus kazkodel populiarus butent sitie (nors neprisimenu, kada paskutini karta butumem is ten ka pirke;)
http://fotokudra.lt/img.php?img=160296&nav=aut&page=
 
 
13. Rūta Smailys    (2009 01 20 05:42)  
10/ kol supratau...:)
 
 
14. Mindaugas Buivydas    (2009 01 20 15:30)  
Įdomus kadras
 
 
15. Rolandas Butkevičius    (2009 01 20 15:54)  
gerai..
 
 
16.    (2009 01 23 23:56)  
tas kitoks 9 menesiu gyvenimas
 
 
17. Olga Vaikas    (2009 03 30 16:18)  
:) geras tas laikotarpis
 
 
18. Gintarė D.    (2009 06 06 07:37)  
grazu
 
 

Kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.59
Vertino vartotojų:   36
Žiūrėta kartų:   1040
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00142
1031010
0003 2
(balsai vėluoja viena para)