Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. seklys morka    (2009 01 17 14:17)  
labai fainei. kirpčiau kairę pusę
 
 
2. zzzeet    (2009 01 17 14:18)  
mmm... man labai grazu. Galbut noretusi pilnos galvos ir truputi daugiau apacios :) +
 
 
3. vamzdynas    (2009 01 17 14:21)  
Joles
 
 
4. Mindaugas Maslauskas    (2009 01 17 14:22)  
Wow! Nuostabus darbas! :) +
 
 
5.    (2009 01 17 14:26)  
chik :) +
 
 
6. Greta. M    (2009 01 17 14:50)  
+++
 
 
7. Robertas Milaševičius    (2009 01 17 15:15)  
super
 
 
8. vaitieka    (2009 01 17 15:30)  
gūd
 
 
9. tompetkus    (2009 01 17 15:36)  
pirma mintis buvo,kad foto vogta :))
kaireje puseje veido ant skruosto plemas nepatiko.Siaip +
 
 
10. vamzdynas    (2009 01 17 15:38)  
Ziauriai prikirpta krutine, sakyciau nesaziningai
 
 
11. Gerr    (2009 01 17 15:51)  
nuostabu : }}}}
 
 
12. Aušra Osipavičiūtė    (2009 01 17 15:57)  
jega foto, grazi megina, cia pro sali einancia nutrauket?
 
 
13. Evaldas Činga    (2009 01 17 16:27)  
Miami Vice :)
Graži mergaitė, puikus portretas
 
 
14. p    (2009 01 17 16:37)  
o as kaip tik desines kirpciau, kad butu toks zvilgsnis, pries iseinant..
 
 
15. Mindaugas SNARSKIS    (2009 01 17 17:14)  
+++++
 
 
16. Kristina Petrošių    (2009 01 17 18:16)  
labai graži šviesa. ir modelis. ir šiaip faina foto..:)
 
 
17. Daiva Kielė    (2009 01 17 18:22)  
faina
 
 
18. Tricky kid    (2009 01 17 18:26)  
kadravimas nelabai man, bet siaip faina foto.
 
 
19. Sau    (2009 01 17 18:59)  
jei kas ir nepatiktų man , tai tik tokio stiliaus mergina ( į 'drauges' sakykim.)..:)) +
 
 
20. -    (2009 01 17 19:01)  
+5
 
 
21. Rūta Smailys    (2009 01 17 19:02)  
grazu
 
 
22. wilderness    (2009 01 17 21:20)  
neabejoju :)+5
 
 
23. Gedas    (2009 01 17 22:05)  
5
 
 
24. z e g n a    (2009 01 17 22:47)  
karšta motera
 
 
25. AM    (2009 01 17 22:51)  
+
 
 
26. Edita    (2009 01 17 22:57)  
Mergina daili, bet nepatinka tie plėmai ant veido ir kaklo. Ir kadruotę pabandyčiau pakeisti. :)
 
 
27. Shaman    (2009 01 17 23:26)  
gud
 
 
28. Gediminas Bieliauskas    (2009 01 18 00:00)  
Žiūrėk, tariamės dėl originalo... Norėčiau tokį ant sienos pasikabint.
 
 
29. .    (2009 01 18 00:31)  
Patiko!
 
 
30. Vaidotas Galvė    (2009 01 18 03:02)  
10. / - pritariu:) Man ir gaila tokio gėrio...
Bet "Kapų Plėšikė" gavosi gera:)
 
 
31. Edvardas Miskinis    (2009 01 18 06:33)  
Grazu,bet krutines per mazai matosi..:)Lara Croft butu..,ir terminatoriaus akuliorai visai i tema:DDLiux
 
 

Portretas
Taškai: 86
Vidurkis: 4.53
Vertino vartotojų:   44
Žiūrėta kartų:   2138
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02142
032718
2001 2
(balsai vėluoja viena para)