| |
 |
1.
(2009 01 17 14:17)
labai fainei. kirpčiau kairę pusę
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 17 14:18)
mmm... man labai grazu. Galbut noretusi pilnos galvos ir truputi daugiau apacios :) +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 17 14:21)
Joles
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 17 14:22)
Wow! Nuostabus darbas! :) +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 17 14:26)
chik :) +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 17 14:50)
+++
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 17 15:15)
super
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 17 15:30)
gūd
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 17 15:36)
pirma mintis buvo,kad foto vogta :))
kaireje puseje veido ant skruosto plemas nepatiko.Siaip +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 17 15:38)
Ziauriai prikirpta krutine, sakyciau nesaziningai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 17 15:51)
nuostabu : }}}}
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 17 15:57)
jega foto, grazi megina, cia pro sali einancia nutrauket?
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 17 16:27)
Miami Vice :)
Graži mergaitė, puikus portretas
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 17 16:37)
o as kaip tik desines kirpciau, kad butu toks zvilgsnis, pries iseinant..
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 17 17:14)
+++++
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 17 18:16)
labai graži šviesa. ir modelis. ir šiaip faina foto..:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 17 18:22)
faina
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 17 18:26)
kadravimas nelabai man, bet siaip faina foto.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 17 18:59)
jei kas ir nepatiktų man , tai tik tokio stiliaus mergina ( į 'drauges' sakykim.)..:)) +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 17 19:01)
+5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 17 19:02)
grazu
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 17 21:20)
neabejoju :)+5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 17 22:47)
karšta motera
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 17 22:57)
Mergina daili, bet nepatinka tie plėmai ant veido ir kaklo. Ir kadruotę pabandyčiau pakeisti. :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 17 23:26)
gud
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 18 00:00)
Žiūrėk, tariamės dėl originalo... Norėčiau tokį ant sienos pasikabint.
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 01 18 00:31)
Patiko!
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 01 18 03:02)
10. / - pritariu:) Man ir gaila tokio gėrio...
Bet "Kapų Plėšikė" gavosi gera:)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 01 18 06:33)
Grazu,bet krutines per mazai matosi..:)Lara Croft butu..,ir terminatoriaus akuliorai visai i tema:DDLiux
|
|
| |