Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Petras T.    (2009 01 10 08:17)  
+5 už naują drąsų banymą
i katins če liuks
ale fons tai nė į tvorą nė į mietą
atspindžiai kam ?
 
 
2. Irmantas K.    (2009 01 10 09:24)  
:)))
 
 
3. Miau    (2009 01 10 10:52)  
1>kad atspindziai buvo, ans uz stiklo gatveje...tik katins primontuotas...
 
 
4. Kęstutis Šimatonis    (2009 01 10 11:39)  
:)
 
 
5. Karolis Mikilkevicius    (2009 01 10 12:50)  
geeras :)
 
 
6. donatas zazirskas    (2009 01 10 13:02)  
super sita
 
 
7. Greta. M    (2009 01 10 16:06)  
kraupu
 
 
8. Garvis    (2009 01 10 17:23)  
Labai :)
 
 
9. Arvydas Venclovas    (2009 01 10 17:42)  
:)
 
 
10. Mindaugas Buivydas    (2009 01 10 18:26)  
:)
 
 
11. JP    (2009 01 10 18:44)  
i like chopin...
 
 
12. Valentinas Pečininas    (2009 01 10 19:21)  
:)
 
 
13. Vida    (2009 01 10 21:11)  
gerai cia primanipuliavai...;)
 
 
14. Alla Poletaeva    (2009 01 10 22:45)  
o-ho-ho...
 
 
15. Miau    (2009 01 11 13:20)  
http://fotokudra.lt/img.php?img=15025&nav=aut&page=
 
 
16. Adomas Svirskas    (2009 01 11 15:41)  
:)
 
 
17. Gintaras Vitulskis    (2009 01 11 19:08)  
viskas, dabar nemiegosiu:( bet, katiniukas tai gražiai išsirietęs:)))+
 
 
18. Gedas    (2009 01 11 22:11)  
Sita patiko,kazka panasaus jau buvau tamstos mates,.aj...5 :)
 
 
19. Gytis    (2009 01 11 23:18)  
geras... +
 
 
20. saulius saladunas    (2009 01 12 19:09)  
atsiprasau , nenoreciau , kad pagrotu . nuotraukele nebloga . sekmes !
 
 
21. Antanas M    (2009 01 13 16:43)  
jesau marija
 
 
22. Bebras    (2009 01 14 18:28)  
gasdint neblogai galima
 
 
23. Miau    (2009 01 15 19:51)  
paziurekim, kaip sekasi artscenej....
http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.127843;order.;count.3;user.11851;search.;
 
 
24. Rolandas Butkevičius    (2009 01 20 21:37)  
super..
 
 
25. Ramūnas L.    (2009 02 01 13:35)  
:)
 
 
26. skarbonke    (2009 02 13 22:18)  
he he :D
 
 
27.    (2009 03 02 22:12)  
pasaku diedukas :)
 
 
28. Raimonda Sutkuvienė    (2009 03 08 00:06)  
Juodas katinas ir trylika guzikų.....:)))
 
 
29. GOST    (2009 08 22 21:59)  
Na tikrai liuks :-)
 
 

Manipuliacijos
Taškai: 82
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   2913
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20131
211518
2002 3
(balsai vėluoja viena para)