Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Petras T.    (2009 01 06 15:31)  
gera foto tik kodėl KOMA ?
 
 
2. Romas Kanapeckas    (2009 01 06 15:43)  
Gera
 
 
3. Miglė R.    (2009 01 06 15:48)  
Idomiai :} Gražu.
 
 
4. manau nesvarbu    (2009 01 06 15:49)  
nu cia pagal manasias mintis ir jausmus, kad gauni slegi sunku kartu ir malonu nu interpretuojam kas kaip norim, pamastymui ir tiek wa
 
 
5. Lietus    (2009 01 06 16:03)  
labai ilgai galvojau ka cia parasius, bet nesugalvojau :) o siaip tai patiko nuotrauka +
 
 
6. Miau    (2009 01 06 16:08)  
pulti i koma?
 
 
7. Alla Poletaeva    (2009 01 06 16:37)  
///
 
 
8. Mindaugas Buivydas    (2009 01 06 17:11)  
Nuotaika užkrečia
 
 
9. manau nesvarbu    (2009 01 06 17:25)  
butent ///
 
 
10. Gražina D.    (2009 01 06 17:31)  
Puikus darbas: gerai atrodo tas štrichinis tunelis...
 
 
11. Gytis    (2009 01 06 18:40)  
Kontrastngas skėtis... puiku, 5
 
 
12. Rasa Žukauskaitė    (2009 01 06 18:54)  
labai gerai
5 :)
 
 
13. j_l    (2009 01 06 18:56)  
gražiai
 
 
14. Aušra Osipavičiūtė    (2009 01 06 19:20)  
oho,kaip gerai cia atrodo, kokia idomi vieta, o kur ji yra:)?
 
 
15. manau nesvarbu    (2009 01 06 19:21)  
vilnius lukiskes
 
 
16. Orlandas Butkus    (2009 01 06 19:54)  
geeras
 
 
17. Danielius    (2009 01 06 21:04)  
+
 
 
18. Giedrius_In    (2009 01 06 21:45)  
gerai
 
 
19. Gedas    (2009 01 06 23:59)  
grafiskai
 
 
20. birute kurtinaitiene    (2009 01 07 08:27)  
kaip tušu...+
 
 
21. Rolandas Butkevičius    (2009 01 07 09:43)  
įdomiai..
 
 
22. kva    (2009 01 07 11:13)  
turi nuotaikos :)
 
 
23. R.K.D.    (2009 01 07 13:32)  
 
 
24. Kriste P.    (2009 01 11 15:09)  
nerealiai
 
 
25. Raimonda Sutkuvienė    (2009 01 18 18:14)  
+5
 
 
26. Sau    (2009 03 23 21:28)  
gerai linijos ir plokštumos skamba bei dera
 
 

Gamta
Taškai: 88
Vidurkis: 4.52
Vertino vartotojų:   44
Žiūrėta kartų:   2074
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
01133
1411014
1002 3
(balsai vėluoja viena para)