| |
 |
1.
(2009 01 06 15:31)
gera foto tik kodėl KOMA ?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 06 15:43)
Gera
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 06 15:48)
Idomiai :} Gražu.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 06 15:49)
nu cia pagal manasias mintis ir jausmus, kad gauni slegi sunku kartu ir malonu nu interpretuojam kas kaip norim, pamastymui ir tiek wa
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 06 16:03)
labai ilgai galvojau ka cia parasius, bet nesugalvojau :) o siaip tai patiko nuotrauka +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 06 16:08)
pulti i koma?
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 06 16:37)
///
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 06 17:11)
Nuotaika užkrečia
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 06 17:25)
butent ///
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 06 17:31)
Puikus darbas: gerai atrodo tas štrichinis tunelis...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 06 18:40)
Kontrastngas skėtis... puiku, 5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 06 18:54)
labai gerai
5 :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 06 18:56)
gražiai
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 06 19:20)
oho,kaip gerai cia atrodo, kokia idomi vieta, o kur ji yra:)?
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 06 19:21)
vilnius lukiskes
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 06 19:54)
geeras
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 06 21:45)
gerai
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 06 23:59)
grafiskai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 07 08:27)
kaip tušu...+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 07 09:43)
įdomiai..
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 07 11:13)
turi nuotaikos :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 07 13:32)
Jė
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 11 15:09)
nerealiai
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 18 18:14)
+5
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 23 21:28)
gerai linijos ir plokštumos skamba bei dera
|
|
| |