Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kafkis    (2008 12 30 00:29)  
Na ka cia dar ir pridursi... Uoga :)
 
 
2. Rytojus    (2008 12 30 00:39)  
ogo, va sita tai patiko, netgi labai! mielai ant sienos pasikabinciau isiremines.. ka daugiau bepridursi...tikiuos isbris i kudra ir pasiplaukios linksmai :) +++++++
 
 
3.    (2008 12 30 00:48)  
rimtas reikalas
 
 
4. Indrė Girdenytė    (2008 12 30 00:50)  
vaiduokliškas toks
 
 
5.    (2008 12 30 01:30)  
Dėkui :)
 
 
6. Aurimas Adomavicius    (2008 12 30 02:17)  
Dedam oga.
 
 
7. Evaldas Činga    (2008 12 30 07:41)  
Labai gerai, uoga
 
 
8. AM    (2008 12 30 09:59)  
+++++
 
 
9. Romas Kanapeckas    (2008 12 30 10:04)  
Taip
 
 
10. Edmundas Baltrimas    (2008 12 30 11:07)  
...tradiciskai.4.5
 
 
11. Snaržas    (2008 12 30 12:36)  
Man tai ne TIK patink,man patink LABAI...:-)
 
 
12. kaziuks    (2008 12 30 13:08)  
Liuks ;))))
 
 
13.    (2008 12 30 15:18)  
Kaziuk :D
 
 
14. stiklas    (2008 12 30 18:51)  
labai
 
 
15. Snaržas    (2008 12 30 18:51)  
Dzhiaugiosi ,nes tas darbukas turi acidurti pirmo psl.4 pozicijoj :-)
 
 
16. Danielius    (2008 12 30 19:32)  
...sunkus kadriukas:)...+
 
 
17. Kriste P.    (2008 12 30 21:10)  
Nojaus laivukas;)
 
 
18. Vilija Vitkute    (2008 12 30 23:05)  
Labai gerai, bet erdves daugiau norisi aplink laiva.
 
 
19. Hermis Preikštas    (2008 12 30 23:08)  
didingu rakursu paita, negali nepatikti
 
 
20. skarbonke    (2008 12 30 23:15)  
gera laivė
 
 
21. Inga Jankauskaitė    (2008 12 30 23:27)  
grazu
 
 
22. Vitas Zabita    (2008 12 31 00:03)  
argonautu laivas
 
 
23. Sigitas Kondratas    (2008 12 31 01:07)  
Jo - gerai.
 
 
24. Donatas Guzevicius    (2008 12 31 02:01)  
gerą vaiduoklį radai
 
 
25. Grazina Hartmann    (2008 12 31 04:20)  
O jei daugiau erdves, nes sunkokai dabar.
 
 
26. Quintas    (2008 12 31 05:30)  
kiek baisoka žiūrėti. Man perdidelis planas.
 
 
27. Olga Vaikas    (2008 12 31 06:55)  
idomu
 
 
28. Petras T.    (2008 12 31 07:02)  
4.5
 
 
29. Henrikas Lesniakas    (2008 12 31 08:23)  
Geras rakursas
 
 
30.    (2009 01 01 21:36)  
Ačiū visiems :)
 
 
31. Ramūnas Snarskis    (2009 01 03 00:10)  
ispudingas darbas
 
 
32.    (2009 01 04 12:01)  
31/ Ačiū, Ramūnai.
 
 
33. Rytojus    (2009 01 06 20:45)  
dedu 5 su dideliu + :)
 
 
34. Gytis    (2009 02 04 02:26)  
+++++
 
 

Kelionės
Taškai: 82
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   45
Žiūrėta kartų:   2223
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10135
4111210
0003 4
(balsai vėluoja viena para)