| |
 |
1.
(2008 12 23 10:19)
zėba
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 12 23 11:17)
išraiškingas personažas :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 12 23 13:03)
Kažkokį rusų rašytoją primena. Gal L.Tosltojų ? :) Bet kokiu atveju, puikus kadras.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 12 23 13:03)
gerai..
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 12 23 13:10)
geras tipazas
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 12 23 13:17)
Rimts dede.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 12 23 13:36)
- Ir kur aš jį mačiau?... :) Geras potretas. +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 12 23 13:52)
Tinka...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 12 23 16:31)
Supermodelis!!! :))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 12 23 17:20)
oho,stipriai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 12 23 17:22)
gera
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 12 23 18:01)
stiprus personažas ir gan puikiai pavaizduotas
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 12 23 18:28)
...bet jis jau turi įšeitį! Patiko
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 12 23 20:39)
ir tiktu pavadinimas: KaiP gyvenimas verčia susimąstyti...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 12 23 21:10)
+5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 12 23 22:19)
p. Mantai, Jums ryski kurybine krize... nezinau kas tai gali sukelti... gal issekote kaip kurybininkas, gal tiesiog suluzo fotoaparatas ir del to dedate velnisko senumo darbus. Gal tiesiog apstulbintas krizes nezinote kur detis... keistas, toki menininka paveiki opus krizes klausimas... tikrai Jums jau ne krize... o pize :D:D:D
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 12 24 09:02)
Labai israiskingas personazas....
|
|
| |