| |
 |
1.
(2008 12 22 14:49)
jega
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 12 22 14:52)
Gera
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 12 22 15:20)
joo, nuogos moterys yra gerai:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 12 22 15:47)
liuks
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 12 22 15:54)
3. ... jo ... tik va raudona spalva su skaistybe nelabai asocijuojasi ....
Mat zydelis sake (apie perkama medziaga vestuvinei suknelei) : " Uj ...jei nekalta - pirki balta , o jei kalta -pirki raudona .... "
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 12 22 16:45)
5/ gal tik ką prarado:) hmm
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 12 22 17:38)
ui koki didili skaistybi- net api koji apsisukus....
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 12 22 18:23)
Darbas geras, tik su pavadinimu prasilenkia...;)+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 12 22 23:10)
pavd. nezinau fotke liuksova...5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 12 23 02:14)
labai gerai.. tik man cia kazkaip noretusi ne vien tos raudonos... zalia spalva nepamaisytu manau ;)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 12 23 08:52)
Dėkui už komentarus:) Gal gali pasirodyti, kad su pavadinimu prasilenkta, bet žinant aplinkybes jį galima pateisinti... Bet to be raudonos spalvos yra ir baltas nuometas, kas beje simbolizuoja skaistumą o po vestuvių nuimamas:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 12 23 17:47)
super tokiame fone ir su tokiais "rūbais":) labai gera atmosfera ir savotiška energija sklinda iš šio darbo
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 12 24 10:45)
faina aplinka.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 28 17:49)
patiko, tik modeliuką kiek pašviesinęs būčiau
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 13 23:56)
yes, labai gerai, net kaip paveikslas atrodo
|
|
| |