Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Флагвамвчaйку    (2008 12 22 14:49)  
jega
 
 
2. Algirdas Juška    (2008 12 22 14:52)  
Gera
 
 
3. Giedrius_In    (2008 12 22 15:20)  
joo, nuogos moterys yra gerai:)
 
 
4. Zenonas Simaitis    (2008 12 22 15:47)  
liuks
 
 
5. Walldis    (2008 12 22 15:54)  
3. ... jo ... tik va raudona spalva su skaistybe nelabai asocijuojasi ....
Mat zydelis sake (apie perkama medziaga vestuvinei suknelei) : " Uj ...jei nekalta - pirki balta , o jei kalta -pirki raudona .... "
 
 
6. Giedrius_In    (2008 12 22 16:45)  
5/ gal tik ką prarado:) hmm
 
 
7. U.23    (2008 12 22 17:38)  
ui koki didili skaistybi- net api koji apsisukus....
 
 
8. Vida    (2008 12 22 18:23)  
Darbas geras, tik su pavadinimu prasilenkia...;)+
 
 
9. Danielius    (2008 12 22 23:10)  
pavd. nezinau fotke liuksova...5
 
 
10. UTOPIA    (2008 12 23 02:14)  
labai gerai.. tik man cia kazkaip noretusi ne vien tos raudonos... zalia spalva nepamaisytu manau ;)
 
 
11. Tyla    (2008 12 23 08:52)  
Dėkui už komentarus:) Gal gali pasirodyti, kad su pavadinimu prasilenkta, bet žinant aplinkybes jį galima pateisinti... Bet to be raudonos spalvos yra ir baltas nuometas, kas beje simbolizuoja skaistumą o po vestuvių nuimamas:)
 
 
12. Kriste P.    (2008 12 23 17:47)  
super tokiame fone ir su tokiais "rūbais":) labai gera atmosfera ir savotiška energija sklinda iš šio darbo
 
 
13. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 12 24 10:45)  
faina aplinka.
 
 
14. Donatas Guzevicius    (2009 01 28 17:49)  
patiko, tik modeliuką kiek pašviesinęs būčiau
 
 
15. Simona Vaičytė    (2009 09 13 23:56)  
yes, labai gerai, net kaip paveikslas atrodo
 
 

Kita
Taškai: 99
Vidurkis: 4.48
Vertino vartotojų:   55
Žiūrėta kartų:   2245
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
30174
511718
0012 5
(balsai vėluoja viena para)