Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kriste P.    (2008 12 15 17:22)  
pirma ypatingai nerealiai graži savo spalvomis, kompozicija.Ji žavinga. Kitos taip pat neblogos, bet vis tiek pirma geriausia;)
 
 
2. Evelina Daugėlaitė    (2008 12 15 17:31)  
1/ Taip. bet kadangi serija man rišosi. Tai ir sudėjau. Kam nepatinka, lai į kitas nežiūri :>
 
 
3. Kriste P.    (2008 12 15 17:33)  
2.o kas sakė kad kitos nepatinka?:)
 
 
4. Hermis Preikštas    (2008 12 15 17:33)  
gražumėlis, 5
 
 
5. Evelina Daugėlaitė    (2008 12 15 17:35)  
3/ ne ne ne, nieks [kol kas] taip nesakė :>
 
 
6. Lex    (2008 12 15 17:38)  
tikrai, kad gražumėlis ;) 5
 
 
7. Indrė    (2008 12 15 17:42)  
švelni serija :}
 
 
8. Vida    (2008 12 15 17:52)  
Patinka kadruote ir spalvos...;)+
 
 
9. Romas Kanapeckas    (2008 12 15 17:58)  
Grazu
 
 
10. Remigijus Žilinskas    (2008 12 15 18:16)  
liuks labai lengvos ir siltos spalvos
+
 
 
11. GintarasM    (2008 12 15 18:19)  
tiesiog užburianti...
puiku
 
 
12. seklys morka    (2008 12 15 19:14)  
labai gražiai spalvingai
 
 
13. Giedrius_In    (2008 12 15 20:11)  
man patiko, petakas:)
 
 
14. Garvis    (2008 12 15 20:54)  
Labai puikiai, 5
 
 
15. Bitė Maja    (2008 12 15 21:15)  
spalvos tokios truputį nerealios,kaip iš pasakos
 
 
16. Zajac    (2008 12 15 21:19)  
aha spalvos yra gerai kai uz lango pilka :)
 
 
17. Orlandas Butkus    (2008 12 15 21:22)  
įdomiai spalvos
 
 
18. AM    (2008 12 15 22:07)  
+
 
 
19. Haidė Tamsa    (2008 12 15 22:41)  
Na tiesiog ..... ISPUDINGAI!
 
 
20. Флагвамвчaйку    (2008 12 15 23:06)  
liuks
 
 
21. Gedas Meškūnas    (2008 12 15 23:21)  
spalvos liux :)
 
 
22. myntonas    (2008 12 16 00:23)  
Ar todėl gražu, kad nerealu, ar nerealiai gražu ?
 
 
23. Petras T.    (2008 12 16 07:11)  
4.5
 
 
24. Inga Griciutė    (2008 12 16 08:14)  
o jau spalvų gražumas :)
 
 
25. Henrikas Lesniakas    (2008 12 16 13:16)  
+
 
 
26. Marija    (2008 12 16 14:42)  
labai grazu
 
 
27. Pusalotas    (2008 12 16 14:47)  
Siaip zoles man patinka, praejau ta perioda, bet rasau 3 nes yra vertesniu buti pirmame puslapyje. Atleisk...
 
 
28. Ineta G    (2008 12 16 16:30)  
labai nerealios spalvos
 
 
29. AA    (2008 12 16 17:08)  
noriu vasaros...
 
 
30. Laura La    (2009 03 16 05:53)  
na ir spalvos!!! :) jega
 
 
31. Romas Šarakauskas    (2009 03 23 21:25)  
+;
 
 
32. Rūta Rylaitė    (2009 05 23 15:29)  
spalvos fantastiskos :)
 
 

Serijos
Taškai: 81
Vidurkis: 4.34
Vertino vartotojų:   57
Žiūrėta kartų:   3095
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
22020
7111519
2100 5
(balsai vėluoja viena para)