| |
 |
1.
(2008 12 03 16:05)
giluuu
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 12 03 16:13)
labai gerai
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 12 03 16:16)
patraukliai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 12 03 16:20)
absoliuciai ++++
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 12 03 16:21)
traukia aki ;)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 12 03 16:42)
gerai žiūrisi:)+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 12 03 18:46)
Paslaptinga. Šešėlių stichija +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 12 03 20:19)
neoriginaliai, bet vis tiek neivertinti teigiamai neimanoma
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 12 03 20:42)
man sitas abstraktas idomiau ziurisi nei pries kelias dienas topuose buves :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 12 03 20:57)
švarios linijos,puikiai atrodo
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 12 03 21:01)
Grafiskai-fainai!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 12 03 22:38)
gerai čia išsilankstė. ;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 12 03 22:59)
Fain.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 12 03 23:18)
Itraukia
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 12 04 08:18)
Popierinės kopos... Dekoratyviai. +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 12 04 09:19)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 12 04 13:15)
grazu :) galbut nuvalyciau taska desines puses apacioje ( 2 foto ).
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 12 05 15:23)
Grazhi kompozicija. Patiko.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 08 13:04)
Sekmes ieskojimuose! Puikiai. +
|
|
| |