Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. AM    (2008 11 03 23:17)  
+
 
 
2. Gytis Vidžiūnas    (2008 11 03 23:19)  
Paskutinė ir pirma:)
 
 
3. Darius Jurevičius    (2008 11 03 23:31)  
kur plynas laukas labiausiai :)ir siaip malonus rukelis ir su karvem irbe karviu:)
 
 
4. Gytis Pališkis    (2008 11 03 23:35)  
Puiki serija, o pustoniai žaidžia nuostabiai. 5
 
 
5. abphoto    (2008 11 03 23:44)  
su karvutėm labai daili
 
 
6. Ignas Butėnas    (2008 11 03 23:49)  
1,2/ dekoju :)
3/ su karvem tai man ju pagailo... velniskai salta buvo ruke vaikstineti.. slapia, salta.. o jos vargses stovi ir kazko laukia...
4/ dekoju labai!
 
 
7. Ignas Butėnas    (2008 11 03 23:49)  
5/ aciu!
 
 
8. Eglė ヅ    (2008 11 03 23:56)  
patiko :)
 
 
9. .    (2008 11 04 00:11)  
Rukas labai gerai .... :)
 
 
10. Miau    (2008 11 04 06:41)  
man antra ir karvutes
 
 
11. Ignas Butėnas    (2008 11 04 07:31)  
8/ dekoju :)
9/ ir netgi labai gerai, ypac vasara, nes netoks jis saltas buna :)
10/ aciu :)
 
 
12. Kristina Petrošių    (2008 11 04 08:01)  
man irgi su tuščiu lauku ir karvėm labiausiai patiko. Froidas pasakytų.. ką nors..:))
 
 
13. Mindaugas Buivydas    (2008 11 04 11:19)  
Labai gera serija
 
 
14. grethen    (2008 11 04 12:29)  
labai gera :)
 
 
15. Petras T.    (2008 11 04 17:40)  
trys paskutinės
 
 
16. Walldis    (2008 11 04 18:23)  
+5
 
 
17. Vytenis Pavalkis    (2008 11 04 20:09)  
Subtilu.
 
 
18. Andrius Ufartas    (2008 11 04 20:56)  
+
 
 
19. Valentinas Pečininas    (2008 11 04 21:00)  
Pagal nuotaika +
 
 
20. Ignas Butėnas    (2008 11 05 07:18)  
12/ idomu ka jis pasakytu, bet jau nepasakys... :)
19/ na daugumos nuotaika matyt rudeni buna karts nuo karto panasi.. bet manau reiktu vengi ruku mintyse ir nuotaikoje, palikime tai kadruose :) Bent as to noreciau :) Aciu Jums labai!

Dekoju visiems!
 
 
21. R.K.D.    (2008 11 05 12:40)  
Smagi serijukė.
 
 
22. Kriste P.    (2008 11 05 17:26)  
labai žavinga serija, ji užburia savo ramybe ir tyla
 
 
23. Ignas Butėnas    (2008 11 06 07:31)  
21/ dekui
22/ aciu. Ramybes ir tylos tadien pasisemiau per akis... Vietomis tikrai likdavo net nejauku kai aplink tave nieko nematyt ir nieko negirdet... Buvo minuciu kai net ramybes busena pakeisdavo kazkoks keistas nerimas :)
 
 
24. -    (2008 11 12 00:45)  
Spooky. Tik Hickoko pauksciu truksta:)
 
 
25. Ignas Butėnas    (2008 11 16 11:23)  
24/ pauksciu sakai... Zinai... cia toks keistas pastebejimas... bet tadien mane gazdino tai kad aplink nieko gyvo rodos nebuvo... nebuvo nei pauksciu nei nieko... tik tas karvutes uzmaciau migloje... o daugiau nei vieno gyvo padaro.
 
 
26. Rūta Rylaitė    (2008 11 19 11:10)  
labai maloniai peržiūrėjau visą seriją, neturiu prikint nei prie vienos :)).. o ir šios dienos mano nuotaikai pritinka +5
 
 
27. Linas Andrulevicius    (2008 12 07 00:14)  
uii.. labai gera. Tavo darbai kazkaip man issiskiria ryskumu. liuksiskai
 
 
28. Ignas Butėnas    (2008 12 10 07:21)  
26/ oi dekoju Ruta :)
27/ dekoju :) sakai issiskiria ryskumu... gal kad as ji megstu :) na bet jei kazkuo issiskiria tai jau gerai :)
 
 
29. Olga Vaikas    (2009 03 28 10:12)  
Ignai, jai nebutu paskutines nuotraukos-tai visos kitos, kaip kadrai is filmo, pagal S.King'a.
nuotaika nereali.
stiprus 5
 
 

Serijos
Taškai: 79
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   40
Žiūrėta kartų:   3560
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
24042
103415
0002 3
(balsai vėluoja viena para)