| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 11 03 23:19)
Paskutinė ir pirma:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 11 03 23:31)
kur plynas laukas labiausiai :)ir siaip malonus rukelis ir su karvem irbe karviu:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 11 03 23:35)
Puiki serija, o pustoniai žaidžia nuostabiai. 5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 11 03 23:44)
su karvutėm labai daili
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 11 03 23:49)
1,2/ dekoju :)
3/ su karvem tai man ju pagailo... velniskai salta buvo ruke vaikstineti.. slapia, salta.. o jos vargses stovi ir kazko laukia...
4/ dekoju labai!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 11 03 23:49)
5/ aciu!
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 11 03 23:56)
patiko :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 11 04 00:11)
Rukas labai gerai .... :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 11 04 06:41)
man antra ir karvutes
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 11 04 07:31)
8/ dekoju :)
9/ ir netgi labai gerai, ypac vasara, nes netoks jis saltas buna :)
10/ aciu :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 11 04 08:01)
man irgi su tuščiu lauku ir karvėm labiausiai patiko. Froidas pasakytų.. ką nors..:))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 11 04 11:19)
Labai gera serija
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 11 04 12:29)
labai gera :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 11 04 17:40)
trys paskutinės
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 11 04 18:23)
+5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 11 04 20:09)
Subtilu.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 11 04 21:00)
Pagal nuotaika +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 11 05 07:18)
12/ idomu ka jis pasakytu, bet jau nepasakys... :)
19/ na daugumos nuotaika matyt rudeni buna karts nuo karto panasi.. bet manau reiktu vengi ruku mintyse ir nuotaikoje, palikime tai kadruose :) Bent as to noreciau :) Aciu Jums labai!
Dekoju visiems!
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 11 05 12:40)
Smagi serijukė.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 11 05 17:26)
labai žavinga serija, ji užburia savo ramybe ir tyla
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 11 06 07:31)
21/ dekui
22/ aciu. Ramybes ir tylos tadien pasisemiau per akis... Vietomis tikrai likdavo net nejauku kai aplink tave nieko nematyt ir nieko negirdet... Buvo minuciu kai net ramybes busena pakeisdavo kazkoks keistas nerimas :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 11 12 00:45)
Spooky. Tik Hickoko pauksciu truksta:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 11 16 11:23)
24/ pauksciu sakai... Zinai... cia toks keistas pastebejimas... bet tadien mane gazdino tai kad aplink nieko gyvo rodos nebuvo... nebuvo nei pauksciu nei nieko... tik tas karvutes uzmaciau migloje... o daugiau nei vieno gyvo padaro.
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 11 19 11:10)
labai maloniai peržiūrėjau visą seriją, neturiu prikint nei prie vienos :)).. o ir šios dienos mano nuotaikai pritinka +5
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 12 07 00:14)
uii.. labai gera. Tavo darbai kazkaip man issiskiria ryskumu. liuksiskai
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 12 10 07:21)
26/ oi dekoju Ruta :)
27/ dekoju :) sakai issiskiria ryskumu... gal kad as ji megstu :) na bet jei kazkuo issiskiria tai jau gerai :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 03 28 10:12)
Ignai, jai nebutu paskutines nuotraukos-tai visos kitos, kaip kadrai is filmo, pagal S.King'a.
nuotaika nereali.
stiprus 5
|
|
| |