| |
 |
1.
(2008 10 28 10:13)
nenravitsa "szhatij" Viktors, kak to nenaturalno viglyadit i neudobno smotritsa.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 28 10:14)
:))))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 28 11:40)
A mne nravitsia eta nestandartnaja kompozicija.K8dra liubit ctobi vse bilo pravilno i tocno,skucno.V jentoj fotografiji jest interes i svojeobraznost .Gerai +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 28 11:56)
:) gerai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 28 12:10)
Fainai.. Pavarde lyg latviska, o nesa i zyda
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 28 12:22)
Nelabai supratau kas čia taip jau neteisingai, man čia viskas labai gražiai ir tvarkingai.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 28 12:46)
fains
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 10 28 13:58)
napiminajet personaz iz kakoj ta knigi :) interesno podan
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 28 15:05)
gerai:)) gi:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 28 20:12)
oho,personažas :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 28 21:57)
laba diena:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 28 22:15)
labai ryškus tipažas, foto neįprasta, bet žiūrisi :)))+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 28 22:55)
fain cia :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 28 23:14)
prijatno poznakomitsia..
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 28 23:15)
1/neisci v iskuvstve udobstv..:)
pozdarovaisia s celovekom
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 28 23:16)
Snimaju shliapu :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 28 23:25)
15/ правильно :-)
Здравствуйте!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 10 28 23:36)
Gerulé foto :D , 5 !
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 29 03:18)
good look,strong work.
...respect
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 29 08:37)
+++
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 10 29 10:02)
aloha
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 10 29 15:00)
uch boroda..+
|
|
| |