| |
 |
1.
(2008 10 27 21:04)
Koks fainas atvirukas:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 27 21:08)
mmm :) grazu ziuret
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 27 22:12)
Labai grazu!
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 27 22:26)
mielybe... :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 27 23:15)
Labai :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 27 23:29)
liuxum pirdum :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 28 09:55)
kaip švelniai...:)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 28 11:40)
Mielai, tikrų tikriausias atvirukas iš sapnų :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 28 13:54)
tvyro tyla, ramybe, harmonija, svelnumas...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 28 15:20)
angeliukai :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 28 16:38)
labai švelniai, šiltai ir meiliai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 28 21:00)
Labai siltas ir daug graziu emociju sukeliantis kadras. Puikiai.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 31 09:47)
Jauku.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 11 12 12:11)
miela...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 11 21 15:18)
Super!
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 12 13 11:46)
oooooj... +5 ir į mėgiamus
|
|
| |