| |
 |
1.
(2008 10 19 10:21)
pagaliau briedis turi namus:)
gerai, man patiko:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 19 11:23)
Meniška, gražu
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 19 12:03)
Man truputi atrodo, jog apacios per daug, bet visa kita nuostabiai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 19 12:06)
Liuks :))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 19 12:16)
plotas :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 19 13:43)
idomiai... fain :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 19 15:27)
rožinės svajonės ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 10 19 16:54)
jap :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 19 21:33)
fain
čia ne raudondvary kartais?
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 19 21:36)
plius
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 20 00:18)
Man ta aplinka patiko, net merginos nereikia, bet jei yra, netrukdo. Pliusas
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 20 00:19)
(11),nea,ne Raudondvaris.:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 20 07:13)
!!!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 22 21:45)
liuks
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 10 23 10:13)
geras darbas. daugeli kitu matau miske darai :) ponas briedi.
|
|
| |