| |
 |
1.
(2008 10 14 16:11)
atitiko kirvis kotą:) +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 14 16:13)
smelio jura, geras
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 14 16:19)
kazkas vyksta vistiek
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 14 16:54)
Idomi foto +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 14 16:59)
Kažkaip kaip ne savo vietoj jie atrodo, bet įdomiai, lelija.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 14 17:09)
Neišsemiama tema su smėlynais. Mums egzotika, smagu, gražu, neįprasta.
Įdomu, jei pvz., Čado valstybėje būtų fotokūdra.td :) tai kaip ji atrodytų? su 90 proc. smėlio fotografijomis :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 14 17:12)
6/ As speju, kad chadieciai masiskai vaziuotu i Lietuva/Suomija ir ezerus pleskintu. O siaip Gintaras Vitulskis su mirusiom kopom kieciau pavare :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 14 17:48)
7/ :)))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 14 18:28)
ilgos kojos, kad smėlis neapsemtų :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 14 18:58)
net stulpai nuosaules nudege :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 14 18:58)
O geras!+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 14 19:54)
Idomi foto
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 14 20:15)
jie tarsi zmones be galvu :D
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 14 20:19)
Gražiai banguoja, bet iškeičiau du stulpus į vieną kokią palmę.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 14 20:52)
Geru turi prisitaupes su tomis kopomis...
15/ Geras pastebejimas.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 10 14 21:30)
koks peisažas..., o negalėjo kabeliuku tą elektrifikaciją atlikti:))))+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 14 22:02)
16/ Apsigalvojau, palmėmis laidų nepravesi. 5+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 14 22:07)
o kieno valdžia smėlynuose?
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 10 14 22:08)
įdomūs ramstys - visada fotografuoju kelionyje ;-)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 10 14 22:11)
16/20/ :)
21/ politinio zemelapio prasme?
aciu visiems
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 10 14 22:35)
puiki egzotika
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 10 14 22:52)
nais stuff.
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 10 14 23:01)
24,25/ nesakysiu op nepersokes Marijaus * ;) gal uzsuks mano skonio sazines i kampa pastatyt :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 10 15 00:06)
26/ Na kas tu suoliu ilgius ismatuos? Tu, as ar Marijus? Kiekvienas pagal savo mata, ir tas yra gerai, manau.
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 10 15 00:15)
27/ visada gerai padiskutuoti ir pamastyti :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 10 15 00:55)
28/Niekada nepakenks. Svarbiausia, kad be priesiskumo, isankstinio nusistatymo ir taikiai... Ir be padlaiziavimo.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 10 15 02:14)
Kūdoki stulpai - jaučiasi, kad dykumoje "gyvena" :) Patraukia akį
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 10 15 11:37)
Įdomiai ++
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 10 15 12:07)
Geras kadras! Gera foto! ++
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 10 16 15:00)
Robotų planeta:)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 10 18 21:11)
na ir subtilybe
|
|
| |