Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Smėlynų valdžia + visos šalies elektrifikacija.

 
1. mimi    (2008 10 14 16:11)  
atitiko kirvis kotą:) +
 
 
2. Ievka    (2008 10 14 16:13)  
smelio jura, geras
 
 
3. Bebras    (2008 10 14 16:19)  
kazkas vyksta vistiek
 
 
4. Vytautas G    (2008 10 14 16:54)  
Idomi foto +
 
 
5. Zenonas Urbonavičius    (2008 10 14 16:59)  
Kažkaip kaip ne savo vietoj jie atrodo, bet įdomiai, lelija.
 
 
6. Mindaugas Bernatonis    (2008 10 14 17:09)  
Neišsemiama tema su smėlynais. Mums egzotika, smagu, gražu, neįprasta.
Įdomu, jei pvz., Čado valstybėje būtų fotokūdra.td :) tai kaip ji atrodytų? su 90 proc. smėlio fotografijomis :)
 
 
7. Adomas Svirskas    (2008 10 14 17:12)  
6/ As speju, kad chadieciai masiskai vaziuotu i Lietuva/Suomija ir ezerus pleskintu. O siaip Gintaras Vitulskis su mirusiom kopom kieciau pavare :)
 
 
8. Petras T.    (2008 10 14 17:28)  
!!
 
 
9. GintarasM    (2008 10 14 17:48)  
7/ :)))
 
 
10. Donatas Guzevicius    (2008 10 14 18:28)  
ilgos kojos, kad smėlis neapsemtų :)
 
 
11. Edvinas Ciras    (2008 10 14 18:58)  
net stulpai nuosaules nudege :))
 
 
12. AM    (2008 10 14 18:58)  
O geras!+
 
 
13. Genadij Januškevič    (2008 10 14 19:46)  
5
 
 
14. Povilas Plienaitis    (2008 10 14 19:54)  
Idomi foto
 
 
15. AA    (2008 10 14 20:15)  
jie tarsi zmones be galvu :D
 
 
16. myntonas    (2008 10 14 20:19)  
Gražiai banguoja, bet iškeičiau du stulpus į vieną kokią palmę.
 
 
17. Grazina Hartmann    (2008 10 14 20:52)  
Geru turi prisitaupes su tomis kopomis...
15/ Geras pastebejimas.
 
 
18. Gintaras Vitulskis    (2008 10 14 21:30)  
koks peisažas..., o negalėjo kabeliuku tą elektrifikaciją atlikti:))))+
 
 
19. Romas Šarakauskas    (2008 10 14 21:58)  
+
 
 
20. myntonas    (2008 10 14 22:02)  
16/ Apsigalvojau, palmėmis laidų nepravesi. 5+
 
 
21. radegunda    (2008 10 14 22:07)  
o kieno valdžia smėlynuose?
 
 
22. Alla Poletaeva    (2008 10 14 22:08)  
įdomūs ramstys - visada fotografuoju kelionyje ;-)
 
 
23. Adomas Svirskas    (2008 10 14 22:11)  
16/20/ :)
21/ politinio zemelapio prasme?
aciu visiems
 
 
24. Daiva Kielė    (2008 10 14 22:35)  
puiki egzotika
 
 
25. Ernesta Vala    (2008 10 14 22:52)  
nais stuff.
 
 
26. Adomas Svirskas    (2008 10 14 23:01)  
24,25/ nesakysiu op nepersokes Marijaus * ;) gal uzsuks mano skonio sazines i kampa pastatyt :)
 
 
27. Grazina Hartmann    (2008 10 15 00:06)  
26/ Na kas tu suoliu ilgius ismatuos? Tu, as ar Marijus? Kiekvienas pagal savo mata, ir tas yra gerai, manau.
 
 
28. Adomas Svirskas    (2008 10 15 00:15)  
27/ visada gerai padiskutuoti ir pamastyti :)
 
 
29. Grazina Hartmann    (2008 10 15 00:55)  
28/Niekada nepakenks. Svarbiausia, kad be priesiskumo, isankstinio nusistatymo ir taikiai... Ir be padlaiziavimo.
 
 
30. Mindaugas Buivydas    (2008 10 15 02:14)  
Kūdoki stulpai - jaučiasi, kad dykumoje "gyvena" :) Patraukia akį
 
 
31. Algirdas Juška    (2008 10 15 11:37)  
Įdomiai ++
 
 
32. Jonas Stonys    (2008 10 15 12:07)  
Geras kadras! Gera foto! ++
 
 
33. Kriste P.    (2008 10 16 15:00)  
Robotų planeta:)
 
 
34. Miau    (2008 10 18 21:11)  
na ir subtilybe
 
 

Kita
Taškai: 85
Vidurkis: 4.54
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   2507
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00035
212911
1011 1
(balsai vėluoja viena para)