| |
 |
1.
(2008 10 08 23:56)
geras+
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 09 00:12)
:)) ...su trečia, ketv ir šešta būtų topuose, dabar per daug...dar kartą galima :))))))))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 09 00:21)
grazus tas metas
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 09 00:21)
grazus tas metas
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 09 00:31)
Labai grazu
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 09 00:42)
patiko +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 09 09:29)
dailu.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 10 09 10:10)
uz 1,3 ir 7-os antra planą. rūkas jėga.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 09 10:26)
Trečia ir septinta labai patiko +++
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 09 11:52)
Na puikiai!
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 09 12:21)
labai mielas rudeniukas, tik man pirma gal kiek prastoka pagal visumą, kažko jai trūksta
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 09 12:26)
:)))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 09 12:45)
pas Kaščejų tokie grožiai :) šešta pritrenkiančiai graži, eksponuočiau ją vieną
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 09 14:00)
geras sezonas
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 09 14:19)
patiko
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 09 18:14)
už 3-ią +5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 09 19:05)
liux serialas
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 10 09 20:12)
tu blyn kokios laumiskos vietos. visuma perteikia nuotaika, prie detaliu nesi... ;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 10 09 20:39)
įspūdingai...nepasiklydai?:)+
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 09 21:08)
Aha, niekam nepatiko 2,8,9, o kitos - ivairiai...
Adomai, ruko prieblandoj viskas atrodo laumiskai,
Gintarai, vos ne...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 09 21:43)
nu fajnaj 5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 10 10 21:22)
fantastiskai :)+
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 10 10 23:55)
20/ man patiko - 2, 5, 6 :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 10 11 09:33)
be kalbu 5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 10 12 04:53)
megstu pasivaiščioti tokiais miškais .Penk.
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 10 13 10:50)
faina serija... :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 10 15 08:11)
rukas puosia foto:)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 10 16 18:12)
trecia+++
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 10 31 21:59)
aha
|
|
| |