| |
 |
1.
(2008 10 08 12:48)
Įspūdingas sausuolis. +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 08 12:49)
Puikiai ziurisi...=)5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 08 12:51)
...be teisės laimėti... +5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 08 12:58)
amzina kova....
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 08 13:09)
grazios spalvos, as buciau nufotoshopines ta stulpa kur desinej is kalnu islindes. del stulpo sukeltu padariniu rasau 4,5 :D
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 08 13:18)
jau pralaimėta...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 08 13:37)
5PP5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 10 08 14:27)
Gerulis +5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 08 14:27)
tiek nuotrauka, tiek pavadinimas geras :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 08 14:47)
gerai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 08 15:19)
!!!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 08 15:59)
Gerai. 4.63
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 08 17:19)
fotogeniškas medžiukas
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 08 18:12)
patiko
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 08 18:33)
man patink
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 08 22:01)
hm.... o kada tai jau matyta?
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 10 08 22:36)
1-18/ačiū!
17/šioje svetainėje - pirmą kartą.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 08 23:02)
niuri dykyne, bet vistiek +
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 09 00:58)
19/ su sita supainiojau http://fotokudra.lt/img.php?img=136742&nav=aut&page=
|
|
| |