Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Mano kompozicija, trikojis buvo draugas.

 
1. Vinile    (2008 10 04 20:42)  
siltai... :)
 
 
2. Adomas Svirskas    (2008 10 04 20:51)  
seniai bet tiesa :)
 
 
3. Gytis Pališkis    (2008 10 04 21:03)  
Tiesa tame, kad tas laikas jau praeityje, bet nieko bus dar geresnių laikų ir amžių. Ačiū
 
 
4. Edita    (2008 10 04 21:22)  
Jaukiai :) Labai gražūs žmonės. Miela žiūrėti :)
 
 
5. GintarasM    (2008 10 04 22:06)  
trikojis visada draugas :)
šiltai ir nuoširdžiai
 
 
6. Mindaugas Buivydas    (2008 10 04 22:23)  
Įdomiai "sulieta" foto. Tai čia tinka. Ir šiaip gražiai
 
 
7. Gytis Pališkis    (2008 10 04 22:41)  
4/ čia šiaip aš jaunas, o trikojis 5/ visada draugas
 
 
8. Gytis Pališkis    (2008 10 04 22:43)  
6/ foto nelieta specialiai, o taip iš nuotraukos nuskenavo, gal kiek korekcijos ir taisymų, nes juosta, o dulkių daug buvo. Ačiū už gerą žodį.
 
 
9. Флагвамвчaйку    (2008 10 05 10:20)  
1988
 
 
10. Gintaras Vitulskis    (2008 10 05 10:33)  
graži šeimynėlė:)+
 
 
11. Gytis Pališkis    (2008 10 05 12:51)  
9/ tai vedybų metai, o nuotrauka apie 1995m.
 
 
12. Флагвамвчaйку    (2008 10 05 18:34)  
11/oj, suklydau mazumele
 
 
13. Raimonda    (2008 10 05 20:51)  
Miela foto
 
 
14. Gytis Pališkis    (2008 10 05 21:43)  
Ačiū
 
 
15. VV    (2008 10 06 12:56)  
čia aš sutirpau!!!
apie kokius nors kompozicinius sprendimus kalbėti šiuo atveju nesinori visai. Šitokia nuostabia energija, šitokia šiluma spinduliuojat!! Gali būt dar ir dėl to, kad man Eglutę gera matyti, bet visi trys jūs čia... nu nerealiai gražūs! Žiūriu į jus ir svaiginėju:)) Šitaip jūsų energijos veikia!
 
 
16. birute simoniene    (2008 10 06 13:37)  
Šaunu
 
 
17. Gytis Pališkis    (2008 10 06 13:45)  
15/ labai malonu, kad Viktorijai patiko nuotaika, nes pati esi nuotaikos ir gyvų nuotraukų specė, kas man labai patinka, o tau sukelti jausmai man didelis pagirimas. Ačiū
 
 
18. Romas Kanapeckas    (2008 10 06 18:48)  
Miela ir jauku
 
 
19. Romas Kanapeckas    (2008 10 06 18:49)  
Ir sentimentalu
 
 
20. Gytis Pališkis    (2008 10 06 20:00)  
Na ačiū Romukai, malonu kai kelios mintys tau ateina į galvą, reiškia nuotrauka šiek tiek pasiekė. Dar kartą ačiū.
 
 
21. Algimantas Tirlikas    (2008 10 06 21:14)  
originaliai veidai išsidėstė
 
 
22. Gytis Pališkis    (2008 10 06 23:00)  
Ačiū už gerą žodį. Visada geriau kai žmogus parašo, kaip vertina, nei vertina blogai ir tai daro pastoviai ir tyliai. Negerbiu tokių.
 
 
23. Donatas Guzevicius    (2008 10 07 01:12)  
gera foto
rami
 
 
24. Miau    (2008 10 07 22:37)  
jaukiai
 
 
25. Domantė    (2008 10 07 23:58)  
ye
 
 
26. Gytis Pališkis    (2008 10 08 12:16)  
Ačiū visiems
 
 
27. Vida    (2008 10 08 17:22)  
Matosi tetukas labai myli savo damas...silta ir jauki nuotaikele...;)+
 
 
28. Gytis Pališkis    (2008 10 08 22:16)  
Myli ir ačiū
 
 
29. Progresas    (2008 10 11 05:56)  
Kompozicija graži, bet man kažkaip kontrasto daugiau norėtūsi, nes nuotrauka atrodo šiek tiek išplaukusi. :) Bet..plius
 
 
30. Gytis Pališkis    (2008 10 13 01:22)  
Tai juosta skenuota ir koreguota. Ačiū
 
 
31. Julius Pališkis    (2008 10 17 23:24)  
5 be abejones mieli teveliai :)
 
 
32. Inga Jankauskaitė    (2008 10 30 21:08)  
grazu
 
 

Portretas
Taškai: 76
Vidurkis: 4.62
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   1793
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00224
201613
0100 3
(balsai vėluoja viena para)