| |
 |
1.
(2008 10 04 20:42)
siltai... :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 04 20:51)
seniai bet tiesa :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 04 21:03)
Tiesa tame, kad tas laikas jau praeityje, bet nieko bus dar geresnių laikų ir amžių. Ačiū
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 04 21:22)
Jaukiai :) Labai gražūs žmonės. Miela žiūrėti :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 04 22:06)
trikojis visada draugas :)
šiltai ir nuoširdžiai
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 04 22:23)
Įdomiai "sulieta" foto. Tai čia tinka. Ir šiaip gražiai
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 04 22:41)
4/ čia šiaip aš jaunas, o trikojis 5/ visada draugas
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 10 04 22:43)
6/ foto nelieta specialiai, o taip iš nuotraukos nuskenavo, gal kiek korekcijos ir taisymų, nes juosta, o dulkių daug buvo. Ačiū už gerą žodį.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 05 10:20)
1988
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 05 10:33)
graži šeimynėlė:)+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 05 12:51)
9/ tai vedybų metai, o nuotrauka apie 1995m.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 05 18:34)
11/oj, suklydau mazumele
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 05 20:51)
Miela foto
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 05 21:43)
Ačiū
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 06 12:56)
čia aš sutirpau!!!
apie kokius nors kompozicinius sprendimus kalbėti šiuo atveju nesinori visai. Šitokia nuostabia energija, šitokia šiluma spinduliuojat!! Gali būt dar ir dėl to, kad man Eglutę gera matyti, bet visi trys jūs čia... nu nerealiai gražūs! Žiūriu į jus ir svaiginėju:)) Šitaip jūsų energijos veikia!
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 06 13:37)
Šaunu
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 06 13:45)
15/ labai malonu, kad Viktorijai patiko nuotaika, nes pati esi nuotaikos ir gyvų nuotraukų specė, kas man labai patinka, o tau sukelti jausmai man didelis pagirimas. Ačiū
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 10 06 18:48)
Miela ir jauku
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 10 06 18:49)
Ir sentimentalu
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 06 20:00)
Na ačiū Romukai, malonu kai kelios mintys tau ateina į galvą, reiškia nuotrauka šiek tiek pasiekė. Dar kartą ačiū.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 06 21:14)
originaliai veidai išsidėstė
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 10 06 23:00)
Ačiū už gerą žodį. Visada geriau kai žmogus parašo, kaip vertina, nei vertina blogai ir tai daro pastoviai ir tyliai. Negerbiu tokių.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 10 07 01:12)
gera foto
rami
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 10 07 22:37)
jaukiai
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 10 07 23:58)
ye
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 10 08 12:16)
Ačiū visiems
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 10 08 17:22)
Matosi tetukas labai myli savo damas...silta ir jauki nuotaikele...;)+
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 10 08 22:16)
Myli ir ačiū
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 10 11 05:56)
Kompozicija graži, bet man kažkaip kontrasto daugiau norėtūsi, nes nuotrauka atrodo šiek tiek išplaukusi. :) Bet..plius
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 10 13 01:22)
Tai juosta skenuota ir koreguota. Ačiū
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 10 17 23:24)
5 be abejones mieli teveliai :)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 10 30 21:08)
grazu
|
|
| |