Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. kilimas    (2008 10 01 11:35)  
neprastai.
 
 
2. Vinile    (2008 10 01 11:49)  
smagi... :)
 
 
3. Rolandas Butkevičius    (2008 10 01 12:40)  
gerai..
 
 
4. Mindaugas Buivydas    (2008 10 01 13:06)  
Aha, smagiai čia
 
 
5. Lietus    (2008 10 01 13:14)  
faina
 
 
6. Algirdas Juška    (2008 10 01 13:27)  
:)))
 
 
7. Kriste P.    (2008 10 01 14:08)  
čia kaip vilkas buvo ne vilkas ir nevalgė raudonkepuraitės, kuri nebuvo raudonkepuraitė
 
 
8. Kristina Petrošių    (2008 10 01 14:11)  
labai smagi..:)) visa serija apie raudonkepuraite ir vilka jau tuoj isheis :)
 
 
9. skarbonke    (2008 10 01 15:30)  
nu labai su nuotaika
 
 
10. hideo    (2008 10 01 20:13)  
o je, liuks

mažoj net pagalvojau, kad ten pirmam plane mažas baubas-nebaubas, grėmlinas-negrėmlinas :)
 
 
11. O.S.    (2008 10 01 20:56)  
Aciu jums, brangieji :) Baisiai malonu man kiek mamiskai tiek ir fotomamiskai:DDD Ir dar tokie silti komentarai :))

P.S. Reikejo sitai foto paguleti archyve kad galeciau ja pamatyti ;;;)
 
 
12. R.P.R.    (2008 10 01 22:49)  
oi kokia smagi! :))
 
 
13. Ramūnas L.    (2008 10 01 22:50)  
smagums
 
 
14. AM    (2008 10 01 23:19)  
:)))+
 
 
15.    (2008 10 02 00:02)  
as vel nusisypsosiu kaip visad

:)
 
 
16. Eva Miliūnienė    (2008 10 02 12:26)  
gera :)
 
 
17. Walldis    (2008 10 07 19:28)  
O kad sunelis but fokuse ...
 
 
18. Regimantas    (2008 10 09 13:54)  
/17 oho kiek daug nori :) dabar jis kaip tik fainiau atrodo - laskutas toks :D
 
 
19. O.S.    (2008 10 13 09:31)  
17/O kam man svetimas suo seimos albume :DD
 
 
20. RS    (2008 10 25 14:24)  
17/ Jei sunelis butu fokuse, tai dukrele butu ne fokuse :) Tenka atsirinkti prioritetus. Man puiki nuotrauka, jauki, silta ir su kerincia nuotaika
 
 

Kita
Taškai: 82
Vidurkis: 4.75
Vertino vartotojų:   30
Žiūrėta kartų:   1264
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
01022
000813
0002 2
(balsai vėluoja viena para)