| |
 |
1.
(2008 10 01 11:35)
neprastai.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 01 11:49)
smagi... :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 01 12:40)
gerai..
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 01 13:06)
Aha, smagiai čia
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 01 13:14)
faina
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 01 13:27)
:)))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 01 14:08)
čia kaip vilkas buvo ne vilkas ir nevalgė raudonkepuraitės, kuri nebuvo raudonkepuraitė
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 10 01 14:11)
labai smagi..:)) visa serija apie raudonkepuraite ir vilka jau tuoj isheis :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 01 15:30)
nu labai su nuotaika
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 01 20:13)
o je, liuks
mažoj net pagalvojau, kad ten pirmam plane mažas baubas-nebaubas, grėmlinas-negrėmlinas :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 01 20:56)
Aciu jums, brangieji :) Baisiai malonu man kiek mamiskai tiek ir fotomamiskai:DDD Ir dar tokie silti komentarai :))
P.S. Reikejo sitai foto paguleti archyve kad galeciau ja pamatyti ;;;)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 01 22:49)
oi kokia smagi! :))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 01 22:50)
smagums
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 01 23:19)
:)))+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 02 00:02)
as vel nusisypsosiu kaip visad
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 02 12:26)
gera :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 07 19:28)
O kad sunelis but fokuse ...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 10 09 13:54)
/17 oho kiek daug nori :) dabar jis kaip tik fainiau atrodo - laskutas toks :D
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 10 13 09:31)
17/O kam man svetimas suo seimos albume :DD
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 25 14:24)
17/ Jei sunelis butu fokuse, tai dukrele butu ne fokuse :) Tenka atsirinkti prioritetus. Man puiki nuotrauka, jauki, silta ir su kerincia nuotaika
|
|
| |