Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. tendence    (2008 09 30 19:37)  
uoga, nors nesupratau nieko
 
 
2. Gražina D.    (2008 09 30 19:42)  
1. O ką čia suprasti??? Tiesiog orginaliai pateiktas portretas: įdomi, kadro kompozicija, neįparastas apšvietimas... Ir visa tai žiūrisi visai neprastai...
 
 
3. Gytis Pališkis    (2008 09 30 20:06)  
Gerai, o jei dar ekrane rėmelis dingtų, susižavėčiau, bet vis vien 5, atsiprašau uoga.
 
 
4. Gytis Pališkis    (2008 09 30 20:07)  
Kodėl tokį portretą dedi į pelkę, suprantu gali kūdroje, kelk jei čia taip galima.
 
 
5. AM    (2008 09 30 20:11)  
patiko + :) +
 
 
6. .    (2008 09 30 20:12)  
3,4/Ai dar kazkaip baisoka i kudra mesti man:) Geriau lai pelkieciai nusprendzia:) Beje aciu uz pastabas.
 
 
7. skarbonke    (2008 09 30 20:48)  
spresk nesprendus, viskiek teks kūdroj pasitikrint (-:
papliusuoju
 
 
8. radegunda    (2008 09 30 21:40)  
man patinka - gal kadravimas, gal šelmiška nuotaika:)
 
 
9. Saulius    (2008 09 30 21:50)  
Grybukas :) ir Kūdron
 
 
10. Danielius    (2008 09 30 22:26)  
,,Na gi ger ....+
 
 
11. Gytis Pališkis    (2008 09 30 23:33)  
Dabai ir čia 5
 
 
12. .    (2008 09 30 23:43)  
11/ aciu gyyy :)
 
 
13. Jurgita K.    (2008 09 30 23:44)  
tikrai gerai :)
 
 
14.    (2008 09 30 23:52)  
a ko jis ten kamputy taip tuno? :)) ji i dienos sviesa reik traukt ir fotkint fotkint :))
 
 
15. .    (2008 09 30 23:59)  
14/ :))) nenusipelne ....
 
 
16. Mindaugas Buivydas    (2008 10 01 00:17)  
Techniškai atlikta
 
 
17. Danas Macijauskas    (2008 10 01 01:41)  
liux, labai gerai!!! 5++++
 
 
18. Kristina Petrošių    (2008 10 01 08:39)  
patinka būtent netradicinė kompozicija. suteikia foto kažkokio išskirtinumo. jei būtų mažiau vietos kairėje, nebūčiau didinus..:)
linkėjimai šitam simpatulkai nuo kūdros fanklubo :D :D
 
 
19. Robis    (2008 10 01 08:56)  
+
 
 
20. Rolandas Butkevičius    (2008 10 01 09:12)  
gerai..
 
 
21. snw    (2008 10 01 09:43)  
18/ linkejimus priimu :)
 
 
22. Kristina Petrošių    (2008 10 01 10:48)  
21/ ups ;)))
 
 
23. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 01 12:09)  
manau ta juoda malka ant puses veido uzmesti galima ir graziau
 
 
24. .    (2008 10 01 12:11)  
23/ tu cia apie kokia malka????:)
 
 
25. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 01 12:40)  
na apie ta juoduma :)
 
 
26. .    (2008 10 01 13:02)  
Na taip, Ramunai....Bet as dar pradziamoksle:) Bandysim geriau. Dekus.
 
 
27. Algirdas Juška    (2008 10 01 13:30)  
Gera +
 
 
28. Kriste P.    (2008 10 01 14:43)  
visai nieko portretukas
 
 
29. taj    (2008 10 01 14:45)  
kitaip daznai idomiau :)
 
 
30. Dangus    (2008 10 01 15:57)  
kas cia kitaip?
 
 
31. Valdas Račyla    (2008 10 01 20:18)  
man kažkaip portretuojamojo optimistinė veido išraiška su ta juoda aplinka kontrastuoja. Keisčiau šviesą į aštresnę, arba modeliui citrinos atsikąsti pasiūlyčiau. Bet šiaip gerai.
 
 
32. .    (2008 10 01 20:22)  
31/ mmm turesim omeny :) dekui
 
 
33. ***    (2008 10 02 12:46)  
:))
 
 
34. Ramūnas L.    (2008 10 11 00:54)  
ok
 
 
35. tompetkus    (2009 02 26 03:59)  
gerai cia +
 
 

Portretas
Taškai: 79
Vidurkis: 4.59
Vertino vartotojų:   43
Žiūrėta kartų:   2128
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20320
101719
0111 5
(balsai vėluoja viena para)