| |
 |
1.
(2008 09 30 19:37)
uoga, nors nesupratau nieko
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 09 30 19:42)
1. O ką čia suprasti??? Tiesiog orginaliai pateiktas portretas: įdomi, kadro kompozicija, neįparastas apšvietimas... Ir visa tai žiūrisi visai neprastai...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 09 30 20:06)
Gerai, o jei dar ekrane rėmelis dingtų, susižavėčiau, bet vis vien 5, atsiprašau uoga.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 30 20:07)
Kodėl tokį portretą dedi į pelkę, suprantu gali kūdroje, kelk jei čia taip galima.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 30 20:11)
patiko + :) +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 09 30 20:12)
3,4/Ai dar kazkaip baisoka i kudra mesti man:) Geriau lai pelkieciai nusprendzia:) Beje aciu uz pastabas.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 09 30 20:48)
spresk nesprendus, viskiek teks kūdroj pasitikrint (-:
papliusuoju
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 30 21:40)
man patinka - gal kadravimas, gal šelmiška nuotaika:)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 30 21:50)
Grybukas :) ir Kūdron
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 30 22:26)
,,Na gi ger ....+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 30 23:33)
Dabai ir čia 5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 30 23:43)
11/ aciu gyyy :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 30 23:44)
tikrai gerai :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 30 23:52)
a ko jis ten kamputy taip tuno? :)) ji i dienos sviesa reik traukt ir fotkint fotkint :))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 30 23:59)
14/ :))) nenusipelne ....
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 01 00:17)
Techniškai atlikta
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 01 01:41)
liux, labai gerai!!! 5++++
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 10 01 08:39)
patinka būtent netradicinė kompozicija. suteikia foto kažkokio išskirtinumo. jei būtų mažiau vietos kairėje, nebūčiau didinus..:)
linkėjimai šitam simpatulkai nuo kūdros fanklubo :D :D
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 01 09:12)
gerai..
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 01 09:43)
18/ linkejimus priimu :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 10 01 10:48)
21/ ups ;)))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 10 01 12:09)
manau ta juoda malka ant puses veido uzmesti galima ir graziau
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 10 01 12:11)
23/ tu cia apie kokia malka????:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 10 01 12:40)
na apie ta juoduma :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 10 01 13:02)
Na taip, Ramunai....Bet as dar pradziamoksle:) Bandysim geriau. Dekus.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 10 01 13:30)
Gera +
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 10 01 14:43)
visai nieko portretukas
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 10 01 14:45)
kitaip daznai idomiau :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 10 01 15:57)
kas cia kitaip?
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 10 01 20:18)
man kažkaip portretuojamojo optimistinė veido išraiška su ta juoda aplinka kontrastuoja. Keisčiau šviesą į aštresnę, arba modeliui citrinos atsikąsti pasiūlyčiau. Bet šiaip gerai.
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 10 01 20:22)
31/ mmm turesim omeny :) dekui
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 10 02 12:46)
:))
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 10 11 00:54)
ok
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 02 26 03:59)
gerai cia +
|
|
| |