| |
 |
1.
(2007 05 11 10:56)
karshta fota.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 05 11 11:18)
a tu tai jau buvai tas vėjo berniukas?:)) 5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 05 11 11:22)
nea. ji buvo nusisukusi o as tiesiog pasakiau "laaaabas". taip gavos sita foto
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 05 11 11:56)
geras momentas! pliusas!
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 05 11 12:51)
išraiškinga. Lyg norėtų ką pasakyti. O iš 3 komentaro sprendžiant, atsakymas į atsitiktinį bet neišvengiamą kontaktą.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 05 11 13:06)
ajaj
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 05 11 13:23)
labai liuks
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 05 11 13:42)
fine
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 05 11 13:45)
gėris.... +5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 05 11 13:53)
kokia ji man nereali... kvepia vyšniom, rugiagėlėm ir kraštais, dar nelankytais... :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 05 11 14:02)
iš pirmo žvilgsnio pasirodė kad lūpą prikandus:)) gražu
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 05 11 14:12)
Patinka foto...nors dar labiau veza jos sukurimo istorija...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 05 11 15:40)
gal geriau;"Kaimo mergaitė"?
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 05 11 16:30)
su nuotaika...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 05 11 17:36)
gaivu. deme desineja paretusuoti gal ?
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 05 11 19:29)
...dailiai...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 05 15 14:17)
vasara ir vejas grazu
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 05 19 12:26)
Super ir vėjas ir mergaitė. 5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 06 03 23:53)
apacios man daugoka. iki kvadrato kirpciau :)
miau
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 01 18 00:26)
si nepaprasta.... turi daug savyje..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |