| |
 |
1.
(2008 09 22 13:21)
+:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 09 22 13:23)
prakalbintos rankos
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 22 13:49)
Tiesiok paminkliskai didingai...:)+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 22 14:08)
mhm:) ne foto. Paminklas!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 09 22 14:12)
patiko
(nors dangaus - zmogaus linija kiek ir gruboka)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 22 15:33)
jau sakiau, kad gers personažas šits diedulė:) labai fotogeniškas ir natūralus toks
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 22 16:52)
Graziai uzakcentuotos daug maciusios rankos...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 22 17:51)
ta linija tarp jo ir dangaus. ech taip ir norisi padailinti..
bet zmogutis tai stiprus. idomus rakursas rankoms dominuoti
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 22 18:26)
dar reikėtų darbo įdėti
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 22 19:55)
rankos...tartum susipynusios
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 22 20:18)
Galima buvo tik rankas iskadruoti ....daug pasako ...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 22 22:41)
liuks
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 23 00:53)
rankos tai taip ..simboliskai sudetos, sakyciau. Fainai.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 23 02:21)
+5 ir ainu miegot (-:
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 23 05:16)
nedažnai tuos senelius mylime...+
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 23 07:32)
5/ BŪTENT ! paminklas Rankoms
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 09 23 09:01)
Kalbančios rankos... :) +
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 09 23 09:02)
daug ką jos gali papasakot...:)+
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 09 23 12:23)
labai liuks..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 09 23 15:55)
rankos :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 09 26 12:10)
foto labai gera,bet būčiau nieko nedaręs fonui - matosi ir erzina.Tas pat ir kadre su arkliu....bet vistiek labai geri kadrai ! !!
|
|
| |