Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kristina Petrošių    (2008 09 16 08:42)  
labas
 
 
2. AM    (2008 09 16 08:47)  
labas :)
 
 
3. solitary    (2008 09 16 08:52)  
Labas!:)
 
 
4. Rolandas Butkevičius    (2008 09 16 08:54)  
labas..
 
 
5. Andrius Z    (2008 09 16 09:07)  
labas labas :O
 
 
6. Sau    (2008 09 16 09:07)  
:)
 
 
7. hideo    (2008 09 16 09:30)  
o, very nice
 
 
8. radegunda    (2008 09 16 10:31)  
labas rytas:)
 
 
9. Elzė Jasiukėnaitė    (2008 09 16 11:33)  
uhu
 
 
10. Lota    (2008 09 16 12:07)  
+
 
 
11. Kriste P.    (2008 09 16 12:29)  
labai dailios abidvi ir kiekviena už save kalba, tad gal labiau man patiktų kaip atskiri darbukai, o ne sulipinti į vieną. Šiaip tikrai labai labai mielas rytas
 
 
12. Petras T.    (2008 09 16 12:46)  
su polėkiu rytas ...
 
 
13. Daiva Kielė    (2008 09 16 12:47)  
gražus rytas:)
 
 
14. Mindaugas Buivydas    (2008 09 16 14:50)  
Gražu spalviškai. Ir sukabinti fotkes - geras sprendimas
 
 
15.    (2008 09 16 20:19)  
tikra melancholija..
 
 
16. Ieva Austinskaitė    (2008 09 16 20:38)  
gražu :)
 
 
17. Dangus    (2008 09 16 21:09)  
vakaraslabas
 
 
18. Ramūnas L.    (2008 09 16 21:41)  
labvakar
 
 
19. batuda    (2008 09 16 21:53)  
o kaip gražiai gamta parodyta: paprastai, neblizginant, nevaškuojant, nelendant per rakto skylę
 
 
20. melancholija    (2008 09 16 22:50)  
11, kriste, tiesą sakai, bet kaip rytui dviguba dozė nekenkia :)
19, dariau, mintis mano skaitai. būtent tokią gamtą ir myliu :)
gero rytų-vakarų jum :)
ir ačiū už komentarus visiem!
 
 
21. Vitas Zabita    (2008 09 27 21:15)  
labas
 
 

Gamta
Taškai: 84
Vidurkis: 4.59
Vertino vartotojų:   36
Žiūrėta kartų:   746
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00026
400713
1000 3
(balsai vėluoja viena para)