| |
 |
1.
(2008 09 16 08:42)
labas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 09 16 08:47)
labas :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 09 16 08:52)
Labas!:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 16 08:54)
labas..
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 16 09:07)
labas labas :O
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 09 16 09:30)
o, very nice
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 16 10:31)
labas rytas:)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 16 11:33)
uhu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 16 12:29)
labai dailios abidvi ir kiekviena už save kalba, tad gal labiau man patiktų kaip atskiri darbukai, o ne sulipinti į vieną. Šiaip tikrai labai labai mielas rytas
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 16 12:46)
su polėkiu rytas ...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 16 12:47)
gražus rytas:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 16 14:50)
Gražu spalviškai. Ir sukabinti fotkes - geras sprendimas
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 16 20:19)
tikra melancholija..
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 16 20:38)
gražu :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 16 21:09)
vakaraslabas
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 16 21:41)
labvakar
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 16 21:53)
o kaip gražiai gamta parodyta: paprastai, neblizginant, nevaškuojant, nelendant per rakto skylę
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 09 16 22:50)
11, kriste, tiesą sakai, bet kaip rytui dviguba dozė nekenkia :)
19, dariau, mintis mano skaitai. būtent tokią gamtą ir myliu :)
gero rytų-vakarų jum :)
ir ačiū už komentarus visiem!
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 09 27 21:15)
labas
|
|
| |