Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Iš Panevėžio turbūt...

 
1. saulė    (2008 09 14 20:02)  
jėga!
 
 
2. A. Aleksandravičius    (2008 09 14 20:04)  
Jau susimušė su kažkuo:D+
 
 
3. AM    (2008 09 14 20:09)  
turbut nesenai nuo dviracio krites ir kakta nusibalnojes:)+
 
 
4. R.P.R.    (2008 09 14 20:10)  
rimtas labai, prie mamos sijono?
 
 
5. Evaldas Činga    (2008 09 14 20:12)  
Rimtas padauža
 
 
6. Algirdas Juška    (2008 09 14 20:15)  
Toks jau apskaldytas :) +
 
 
7. Jonas Tučkus    (2008 09 14 20:19)  
rašau "+" tam, kas mane iš če ištrauks
 
 
8. Lukas Nikanorovas    (2008 09 14 20:25)  
i kudra keliam ;) +
 
 
9. AM    (2008 09 14 20:26)  
7. :)
 
 
10. Zenonas Simaitis    (2008 09 14 20:32)  
:)
 
 
11. Jonas Tučkus    (2008 09 14 20:33)  
9/ ko žvengi? jei netiki, kad parašiau "+" va če pažiūrėk:
http://fotokudra.lt/aut.php?aut=6524
 
 
12. Флагвамвчaйку    (2008 09 14 20:34)  
Siaip kovotojas(!), ale byski dar mamos skraiste dar pravercia...
 
 
13. Justinas Krisiūnas    (2008 09 14 20:40)  
gyvas portretas
 
 
14. AM    (2008 09 14 20:42)  
11. zvengiu, nes pirmas taskus padejau, tai ir galvoju ar + bus:)
 
 
15. K. M.    (2008 09 14 20:48)  
O koki gera darba padarysi uz 5?
 
 
16. AM    (2008 09 14 20:51)  
15. pirmas petaks jau senai padetas:)
 
 
17. Jonas Tučkus    (2008 09 14 20:59)  
14/ ... nu OK, gausi ir tu, negi pliusų gayla...
15/ šian daugiau nekomentuosiu tavo klaykių darbų :)))))
 
 
18. AM    (2008 09 14 21:00)  
dek tik jei darbas patinka, o ne todel kad negayla... :)
 
 
19. K. M.    (2008 09 14 21:10)  
17/Be reikalo, tavo klaikus komentarai jiems suteikia savotisko zavesio...:)))
 
 
20. Jonas Tučkus    (2008 09 14 21:12)  
18/ "+" nėra nei įvertinimas nei taškas, jis reiškia tik atsižymėjimą :)
19/ net suteikus jiems žavesio jie nepagražėja nė per nago juodymą :))))))
 
 
21. AM    (2008 09 14 21:15)  
20. tai kai nuspresi det ne pliusus, o taskus buk geras parasyk kad dedu bala o ne pliusa:)
 
 
22. Jonas Tučkus    (2008 09 14 21:17)  
21/ nu ok... išimties tvarka :)))
 
 
23. K. M.    (2008 09 14 21:19)  
20/ Eik jau eik, estete tu. Nago juodima issivalyk, tai gal ir monitoriu pamatysi....:)))))
 
 
24. Saulius    (2008 09 14 21:33)  
gaila
 
 
25.    (2008 09 14 21:37)  
ai.. vis tiek istrinsit
 
 
26. Jonas Tučkus    (2008 09 14 21:42)  
25/ o jeigu....... :)
 
 
27.    (2008 09 14 22:02)  
26/ netikiu :D
 
 
28. AM    (2008 09 14 22:03)  
zinot vis sugryztu prie sios foto, kazkodel kilo tokia asociacija - primine pokario meta ( be abejo tik matyta arba tiksliau trariant toki koki rode kinofilmuose), nu ir tas zvilgsnis.....
 
 
29. Danielius    (2008 09 14 22:08)  
5
 
 
30. sillwio    (2008 09 14 22:14)  
+
 
 
31. Kęstutis Šimatonis    (2008 09 14 22:17)  
paskaičiau: Jonas Tučkus Bachūriuks ...
ir galvoju, galvoju, nu jo,
bachūriuks, ne mergikė ;)
 
 
32. Kęstutis Šimatonis    (2008 09 14 22:18)  
neblogs
 
 
33. Rolandas Replevičius    (2008 09 15 09:33)  
Kol su mama, tol drąsuolis... :) +
 
 
34. AA    (2008 09 15 10:15)  
Zvilgsnis labai jau nevaikiskas ir jis man patiko.
 
 
35. Dangus    (2008 09 15 11:46)  
kokybes trukuma atperka veido ipaisymas i kadra.
 
 
36. solitary    (2008 09 15 12:37)  
Rūstus.:)
 
 
37. Daiva Kielė    (2008 09 15 13:54)  
34/ pritariu :)
 
 
38. Walldis    (2008 09 15 20:02)  
Jo , jonai ....visi rimti vyrai is Panevezio ...
 
 
39. Kriste P.    (2008 09 16 16:21)  
Tučkaus vaiks?:) labai rimtai geras veidas ir jo išraiška:) geras personažas pagautas
 
 
40. Antanas M    (2008 09 16 22:17)  
39/Tučkus visus fotkina, nes nežino kuris jo :(
Šitas tai tikras Korčiaginas
 
 
41. Ramūnas L.    (2008 09 17 00:30)  
rimts toks
 
 
42. Darius Baltakys    (2008 09 17 17:24)  
Pacanas prisidirbo :)
 
 
43. Vytautas Trasikis    (2008 09 17 19:58)  
Rimtas ir Kietas :)
 
 

Kita
Taškai: 81
Vidurkis: 4.63
Vertino vartotojų:   34
Žiūrėta kartų:   1373
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10013
210516
0101 3
(balsai vėluoja viena para)