| |
 |
1.
(2008 09 14 20:02)
jėga!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 09 14 20:04)
Jau susimušė su kažkuo:D+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 09 14 20:09)
turbut nesenai nuo dviracio krites ir kakta nusibalnojes:)+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 14 20:10)
rimtas labai, prie mamos sijono?
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 14 20:12)
Rimtas padauža
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 09 14 20:15)
Toks jau apskaldytas :) +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 09 14 20:19)
rašau "+" tam, kas mane iš če ištrauks
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 14 20:25)
i kudra keliam ;) +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 14 20:26)
7. :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 14 20:32)
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 14 20:33)
9/ ko žvengi? jei netiki, kad parašiau "+" va če pažiūrėk:
http://fotokudra.lt/aut.php?aut=6524
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 14 20:34)
Siaip kovotojas(!), ale byski dar mamos skraiste dar pravercia...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 14 20:40)
gyvas portretas
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 14 20:42)
11. zvengiu, nes pirmas taskus padejau, tai ir galvoju ar + bus:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 14 20:48)
O koki gera darba padarysi uz 5?
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 14 20:51)
15. pirmas petaks jau senai padetas:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 14 20:59)
14/ ... nu OK, gausi ir tu, negi pliusų gayla...
15/ šian daugiau nekomentuosiu tavo klaykių darbų :)))))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 14 21:00)
dek tik jei darbas patinka, o ne todel kad negayla... :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 14 21:10)
17/Be reikalo, tavo klaikus komentarai jiems suteikia savotisko zavesio...:)))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 09 14 21:12)
18/ "+" nėra nei įvertinimas nei taškas, jis reiškia tik atsižymėjimą :)
19/ net suteikus jiems žavesio jie nepagražėja nė per nago juodymą :))))))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 09 14 21:15)
20. tai kai nuspresi det ne pliusus, o taskus buk geras parasyk kad dedu bala o ne pliusa:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 09 14 21:17)
21/ nu ok... išimties tvarka :)))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 09 14 21:19)
20/ Eik jau eik, estete tu. Nago juodima issivalyk, tai gal ir monitoriu pamatysi....:)))))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 09 14 21:33)
gaila
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 09 14 21:37)
ai.. vis tiek istrinsit
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 09 14 21:42)
25/ o jeigu....... :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 09 14 22:02)
26/ netikiu :D
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 09 14 22:03)
zinot vis sugryztu prie sios foto, kazkodel kilo tokia asociacija - primine pokario meta ( be abejo tik matyta arba tiksliau trariant toki koki rode kinofilmuose), nu ir tas zvilgsnis.....
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 09 14 22:17)
paskaičiau: Jonas Tučkus Bachūriuks ...
ir galvoju, galvoju, nu jo,
bachūriuks, ne mergikė ;)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 09 14 22:18)
neblogs
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 09 15 09:33)
Kol su mama, tol drąsuolis... :) +
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 09 15 10:15)
Zvilgsnis labai jau nevaikiskas ir jis man patiko.
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 09 15 11:46)
kokybes trukuma atperka veido ipaisymas i kadra.
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 09 15 12:37)
Rūstus.:)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 09 15 13:54)
34/ pritariu :)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 09 15 20:02)
Jo , jonai ....visi rimti vyrai is Panevezio ...
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 09 16 16:21)
Tučkaus vaiks?:) labai rimtai geras veidas ir jo išraiška:) geras personažas pagautas
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 09 16 22:17)
39/Tučkus visus fotkina, nes nežino kuris jo :(
Šitas tai tikras Korčiaginas
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 09 17 00:30)
rimts toks
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 09 17 17:24)
Pacanas prisidirbo :)
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 09 17 19:58)
Rimtas ir Kietas :)
|
|
| |