| |
 |
1.
(2008 09 09 11:08)
Geray, kad če ekspozicijas atskyrei, daba nesidvejina... :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 09 09 11:08)
nea.nepatink
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 09 09 11:09)
ir kaip abiem itkit?
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 09 11:09)
3/ einam alaus...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 09 11:11)
jau taip is ryto..
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 09 09 11:11)
4.einam geriau mudu.kilimo neimsim
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 09 09 11:12)
6/ ok
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 09 11:16)
iki zemes graibymo!
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 09 11:30)
8.nepazhistu
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 09 11:33)
:)))) alus gerai:) gražiai bėga horizonto linija+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 09 11:38)
8./ netikiu.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 09 11:42)
vandeniu kaip lynu bando pereit.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 09 11:46)
cia geras efektas isejo :) Visai patiko :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 09 12:19)
paskubejai tu shi kadra vieshinti po vakarykshchios serijos, oj paskubejai..
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 09 12:26)
tai tipo jis prastesnis ir nevertas geru balu vien del to, kad vakar ta serija gerai ejo ir kazkuo i sita panasi?
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 09 12:28)
atu chia gali tiesos ieshkoti OM OM shaukti,bet vistiek lyginama ji su vakarykshchia bus. chia jau tavo asharos nepades
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 09 12:31)
turiu ir daugiau tokiu. parodysiu veliau. ir palyginsiu reakcija. :)
om
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 09 12:35)
.. off
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 09 13:03)
:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 09 09 13:14)
Su nuotaika, 4.5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 09 09 13:16)
aho kaip skraido :))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 09 09 13:25)
galvojau primanipuliuota... ilgai shaudei kol pataikei?
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 09 09 13:37)
geras! smagiai! pasibegiojimas horizontu :) 5
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 09 09 13:45)
:) kartais užsimanau ilgų plaukų.
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 09 09 14:23)
kaip taip bėkt horizontu ;???
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 09 09 14:32)
22./ pyksht poksht ir viskas. :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 09 09 14:33)
penki balai..
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 09 09 15:37)
Patraukliai judru
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 09 09 16:07)
:)))
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 09 09 17:08)
:)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 09 09 18:58)
tarsi kilimas po kojom ...
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 09 09 22:41)
boružės skrydis... :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 09 09 22:45)
bus apie sesis metrus..
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 09 10 09:08)
:)+
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 09 10 11:07)
Na, graziai laksto horizonto linija :) Ypac israiskingos rankos -plauku bei koju zonos. Bet argi cia tikrai reportazas? :)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 09 10 11:11)
35. pastaruoju metu savo darbu randu ir tarp piesiniu. :) kazkas, matyt, neveikia. :)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 09 10 18:18)
kokie pritūpimais žingsniai viršum vandens:) gan keistokai, bet kartu ir įdomiai atrodo
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 09 12 20:33)
pažiūrėjau šitą fotkę, pažiūrėjau seriją, nu fain. Nu petaks i taviškei, spartsmenka, kantri:)
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 10 02 13:25)
Labai! Geriausias ivertinimas! +
|
|
| |