Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kęstutis Šimatonis    (2008 09 05 10:48)  
vienatvė ...
 
 
2. Rolandas Replevičius    (2008 09 05 10:50)  
Ech, kaip norėčiau taip mažai pramintomis vietomis praeiti... +
 
 
3. jurgis    (2008 09 05 10:53)  
žmogus yra mažas
 
 
4. Vytautas Daraskevicius    (2008 09 05 10:55)  
Idomi figura toj erdvej, ypac jos seselis. Tokio pobudzio fotografijoj akis užkimba net ir uz smulkiu defekteliu, ir tai be reikalo blasko... As tuos du baltus taskelius (centre ir virsuje ) panaikinciau :)
 
 
5. Romas Kanapeckas    (2008 09 05 11:03)  
Liuks
 
 
6. kilimas    (2008 09 05 11:25)  
paskutine vandenyno svajone? :)
 
 
7. Svetlana Batura    (2008 09 05 11:42)  
6/ dar toli iki paskutines :)
Ruduo... uzplusta prisiminimai
 
 
8. Andrius Z    (2008 09 05 11:43)  
l gera
 
 
9. Danas Macijauskas    (2008 09 05 11:49)  
L patinka:)
 
 
10. abracadabra    (2008 09 05 12:12)  
jinai kaip tikra moteris - skersai kerta trasa is principo :)
 
 
11. Kristina Petrošių    (2008 09 05 13:25)  
lakoniška ir tuo pačiu daug sako. man tai kilo noras pėdas suskaičuot :))
 
 
12. abracadabra    (2008 09 05 13:30)  
11/ pedas suskaiciuoti nera sunku - jos tik dvi :) Visa kita - pedsakai :)
 
 
13. Kristina Petrošių    (2008 09 05 13:42)  
12/ vai vai vai :)))
 
 
14. abracadabra    (2008 09 05 13:46)  
13/ nu tu man atleisk, as gi zinai - negaliu kitaip :)
 
 
15.    (2008 09 05 16:50)  
jai gerai..
 
 
16. Petras T.    (2008 09 05 16:51)  
GeraYlabaY
 
 
17. Daiva Kielė    (2008 09 05 19:07)  
šešėliukas labai fainas :)
 
 
18. Jurgita K.    (2008 09 05 19:53)  
nuostabus šešėlis; matosi, kad raganaitė bėga :)
 
 
19. birute simoniene    (2008 09 05 20:30)  
patiko
 
 
20. hideo    (2008 09 05 21:11)  
heh :)
 
 
21. AM    (2008 09 05 21:37)  
patiko+
 
 
22. batuda    (2008 09 05 22:04)  
būčiau 5 spaudęs, bet suabejojau ar ne per paprasta. Tai kol kas nieko nespausiu
 
 
23. Gintaras Vitulskis    (2008 09 05 22:19)  
ką moki, tai moki:pažvelgt iš viršaus:)+
 
 
24. Adomas Svirskas    (2008 09 05 23:07)  
gera
 
 
25. birute kurtinaitiene    (2008 09 06 06:14)  
poilsis.....kartais reikia ir vienam su savimi pabuti...patiko
 
 
26. Kriste P.    (2008 09 06 11:37)  
labai gerai, kad ji tam kaputyje ir kad kerta skersai pėdsakus:) tai suteikia savotiškumo, o ir atspalviai pilkumos gan patrauklūs ir tinkami. puikus darbas
 
 

Kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.60
Vertino vartotojų:   34
Žiūrėta kartų:   1704
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02027
210811
0000 0
(balsai vėluoja viena para)