| |
 |
1.
(2008 08 31 14:40)
man patiko +:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 08 31 14:40)
per garsiai muziką kažkas klauso ; ))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 31 15:40)
virsutinis kairys kampas atima demesi... siaip liuks liniju zaismas :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 31 18:08)
linijos graziai begioja. apdirbimas kiek nenaturalus.~
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 31 18:30)
gražios linijos
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 08 31 18:51)
bandymai.. eksperimentai.. gal be nuorukų geriau būt buvę..
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 31 20:11)
Geri kontrastai, puiku. Manau patark tiems, kas ten gyvena, kad jau laikas remontuoti palangę, nes nukris jau šią žiemą.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 31 21:15)
užkabino
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 01 13:02)
labai... :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 01 13:26)
ziurisi
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 01 13:30)
7/ Aha, tikrai panašu, kad greit gali nulėkti kažkam ant galvos... :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 02 18:49)
geri įtrūkiai ir kontrastuoja bei vinguriuoja su neryškia automobilių linija apačioje.
gan tikrai dailiai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 16 21:53)
gerai pamatyta
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 07 27 17:25)
sita gera
5
|
|
| |