Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Karolina L.    (2008 08 31 14:40)  
man patiko +:)
 
 
2. DaivaRide    (2008 08 31 14:40)  
per garsiai muziką kažkas klauso ; ))
 
 
3. Inga Jankauskaitė    (2008 08 31 15:40)  
virsutinis kairys kampas atima demesi... siaip liuks liniju zaismas :)
 
 
4. kilimas    (2008 08 31 18:08)  
linijos graziai begioja. apdirbimas kiek nenaturalus.~
 
 
5. Giedrius_In    (2008 08 31 18:30)  
gražios linijos
 
 
6. Rolandas Butkevičius    (2008 08 31 18:51)  
bandymai.. eksperimentai.. gal be nuorukų geriau būt buvę..
 
 
7. Gytis Pališkis    (2008 08 31 20:11)  
Geri kontrastai, puiku. Manau patark tiems, kas ten gyvena, kad jau laikas remontuoti palangę, nes nukris jau šią žiemą.
 
 
8. Simonas Valatka    (2008 08 31 21:15)  
užkabino
 
 
9. j    (2008 09 01 13:02)  
labai... :)
 
 
10. R.P.R.    (2008 09 01 13:26)  
ziurisi
 
 
11. Rolandas Replevičius    (2008 09 01 13:30)  
7/ Aha, tikrai panašu, kad greit gali nulėkti kažkam ant galvos... :)
 
 
12. Kriste P.    (2008 09 02 18:49)  
geri įtrūkiai ir kontrastuoja bei vinguriuoja su neryškia automobilių linija apačioje.
gan tikrai dailiai
 
 
13. GintarasM    (2009 02 16 21:53)  
gerai pamatyta
 
 
14. Ramune M.S.    (2009 07 27 17:25)  
sita gera
5
 
 

Kita
Taškai: 76
Vidurkis: 4.61
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   1326
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00045
21189
0002 3
(balsai vėluoja viena para)