| |
 |
1.
(2008 08 26 22:24)
4.5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 26 22:33)
pas drugeli ant uzpakalio sirdute :D 5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 26 22:35)
ech taip atsukus laikrodi ... :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 26 22:52)
šiemet machaono taip nesutikau:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 08 26 22:59)
Labai gražu,+5, tik gaila fonas...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 26 23:12)
Gražus vaizdelis... Tas žiedelis apačioje pačiam fokuse, ir truputi per daug dėmesio sugeria. Daugiau viskas super.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 27 00:45)
lyg priklijuotas;
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 08 27 08:36)
5/ Aha, ne toks jau dažnas jis Lietuvoj. +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 27 10:58)
10./ Bet pamatyti galima, o šis dar ir papozavo, matyt.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 27 11:01)
12/ aga, teko iš toliau šaut:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 27 11:01)
12/ t.y. 11/ :))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 08 27 11:56)
dailus :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 27 17:03)
Nu luxiskas kadras :) +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 08 27 18:42)
šiemet taip ir "nepagavau' jo :(
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 08 27 19:29)
Liux kadras .... macrusniko svajone ....
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 08 27 22:41)
15-17/ šiemet kaip niekad daug jų kažkodėl pripleškinau, įvairiose Lietuvos vietose, bet dar daugiau "pabėgo" :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 08 29 17:13)
ramu, dailu ir jauku
spalvos dailios ir kompozicija patraukli
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 03 21:38)
bus
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 11 14 04:08)
gerai
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 11 22 18:15)
grozis :-)
|
|
| |