Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. UTOPIA    (2008 08 26 21:33)  
kaip man tokiose foto norisi personazo.. kad ir pacio maziausio ;) 4.5 vien todel...
 
 
2. Bitė Maja    (2008 08 26 21:36)  
trobelę tai reikia įsižiūrėt.bet nuotaika labai gera,atrodo,tuoj užgrius tas užnugaris :)
 
 
3. manau nesvarbu    (2008 08 26 21:40)  
1.> personažas yra, gal nepastebejai :)
 
 
4. K. M.    (2008 08 26 21:42)  
grazu
 
 
5. Jonas Tučkus    (2008 08 26 21:43)  
4.0 :)
 
 
6. Vytenis Pavalkis    (2008 08 26 21:45)  
Kiek daug pustonių šitoj nuotraukoj! Puikiai parinkta ekspozicija; beveik Ansel Adams... ;)
 
 
7. UTOPIA    (2008 08 26 22:02)  
3. turi omeny trobele?
ne apie toki personaza ;)
 
 
8. manau nesvarbu    (2008 08 26 22:05)  
7. nu diedukas miega joje :)
 
 
9. UTOPIA    (2008 08 26 23:05)  
8. ujuj, negalioja ;)
 
 
10. hideo    (2008 08 26 23:14)  
ojė, grėsmingai kaip
 
 
11. Roland    (2008 08 26 23:31)  
Kompozicija labai šlubuojanti, mano manymu. Noras parodyti, kad gali komponuot nestandartiškai, bet gavosi truputi šnipštas.
Šitokį vaizdą galima šimtą kart gražiau pateikt.
 
 
12. manau nesvarbu    (2008 08 26 23:41)  
11. komponavau taip kaip man atrode, kad reikia komponuoti, del apsvietimo, medziu issidestymo, ir del pacio pavadinimo jis tiek pat svarbus kiek ir nuotrauka, nereikia kristi i normatyvas, tai tiek
 
 
13. Marijus *Bružila    (2008 08 26 23:42)  
gera yr
 
 
14. Marijus *Bružila    (2008 08 26 23:42)  
prisip.. prie tos daline desatiuracijos ai bet..
 
 
15. Rolandas Replevičius    (2008 08 27 08:39)  
Kažkoks pavojasus jausmas čia yra... +
 
 
16. Robis    (2008 08 27 08:58)  
+
 
 
17. Antanas Adamsas    (2008 08 27 09:34)  
niam
 
 
18. Флагвамвчaйку    (2008 08 27 11:36)  
oho.
 
 
19. Romas Kanapeckas    (2008 08 27 13:13)  
Labai
 
 
20. Wylius    (2008 08 27 13:49)  
OoOoO :D
 
 
21. Vitas Zabita    (2008 08 27 16:18)  
patink
 
 
22. Linas Andrulevicius    (2008 08 27 19:01)  
labai gera! gresmingai taip labai!
 
 
23. Danielius    (2008 08 27 19:46)  
,,issiverze,kaima nusluos...+
 
 
24. Galina    (2008 08 27 21:29)  
šiurpiai (nežinau kodėl, bet kažkokio raudono taško norisi :))
 
 
25. Kriste P.    (2008 08 29 17:22)  
ojetau kokis gauruotas tas užnugaris, didybė nesvietiška čia jaučiasi:) puikumėlis
 
 
26. blunkanti    (2009 04 12 00:26)  
ypatingas issiverzimas
 
 

Gamta
Taškai: 77
Vidurkis: 4.62
Vertino vartotojų:   31
Žiūrėta kartų:   1535
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00215
201711
0001 1
(balsai vėluoja viena para)