Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Walldis    (2008 07 29 10:00)  
Medus -gerai ....a skiepu bekopynedami negavot ???
 
 
2. Rolandas Replevičius    (2008 07 29 10:17)  
1/ Sako sveika... :)
 
 
3. Edvinas P.    (2008 07 29 10:18)  
Kodel as sitoj nuotraukoj matau krutis ? =D
 
 
4. Antanas iš kaimo    (2008 07 29 10:23)  
3/ :)
 
 
5. JP    (2008 07 29 10:24)  
tai gal taip ir atrodo medaus mėnesis?
 
 
6. Sau    (2008 07 29 10:31)  
medus su pienu ...gardu :)
 
 
7. antsmugio    (2008 07 29 10:48)  
visa kas saldu- vienoj vietoj:)))
tinka:)
 
 
8. wiga    (2008 07 29 10:55)  
nugi fainiai :)
 
 
9. Linas Andrulevicius    (2008 07 29 11:12)  
taigi cia topas! labai patinka
 
 
10. Petras T.    (2008 07 29 13:05)  
išdykutis tu AntanaY !
 
 
11. Kriste P.    (2008 07 29 14:19)  
labai sudomino kad ten kairiam kampe taip šviečias švelniai...fantazijai vietos pakankamai
 
 
12. Saulius B.    (2008 07 29 15:15)  
ot kas taip prileistu pakopinet... :)
 
 
13. Dange Girdvainyte    (2008 07 29 15:22)  
sauniai pagauta, rakursas liux!5+
 
 
14. Giedrius_In    (2008 07 29 21:33)  
saldus tas medutis kad jį kur:))
 
 
15. Inga Jankauskaitė    (2008 07 29 21:43)  
man labai patinka :)
 
 
16. Ramūnas L.    (2008 07 29 22:40)  
žiauriai gerai... :))
 
 
17. Lukas Pečiulaitis    (2008 07 29 23:00)  
prastą medų iškopinėsit, reikia atakiuot tik pilnai užakiuotus korius :D
O šiaip tai man patinka, +5 :)
 
 
18. Miau    (2008 07 29 23:12)  
nu tikrai kopineja
 
 
19. Adomas Svirskas    (2008 07 29 23:57)  
gerai cia gavosi
 
 
20. erikERXON    (2008 07 30 04:12)  
cia kas, papai taip shvyti?!? :)
aj, mes cia apie medu kalbam...jo, medus gerai, sveika, su arbata.
geras kadras, tik triuksmas labai jau akiai nemalonus, butu jis koks tamsesnis. idomu, o kaip nespalvota shi foto atrodytu? ar tik ne geriau? mano akims tai malonesne.
 
 
21. Vinile    (2008 07 30 17:12)  
puikus, isbaigti, per mano akis - labai profesionalus jusu darbai
 
 
22. JP    (2008 07 30 21:09)  
tikras profesionalas esate....................
 
 
23.    (2008 08 02 23:28)  
labai grazus darbelis..
 
 
24. Daiva Kielė    (2008 08 04 20:33)  
tikras desertas :)
 
 

Kita
Taškai: 87
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   46
Žiūrėta kartų:   1759
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20047
323611
0012 4
(balsai vėluoja viena para)