| |
 |
1.
(2008 07 29 10:00)
Medus -gerai ....a skiepu bekopynedami negavot ???
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 29 10:17)
1/ Sako sveika... :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 29 10:18)
Kodel as sitoj nuotraukoj matau krutis ? =D
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 29 10:23)
3/ :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 29 10:24)
tai gal taip ir atrodo medaus mėnesis?
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 29 10:31)
medus su pienu ...gardu :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 29 10:48)
visa kas saldu- vienoj vietoj:)))
tinka:)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 29 10:55)
nugi fainiai :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 29 11:12)
taigi cia topas! labai patinka
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 29 13:05)
išdykutis tu AntanaY !
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 29 14:19)
labai sudomino kad ten kairiam kampe taip šviečias švelniai...fantazijai vietos pakankamai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 29 15:15)
ot kas taip prileistu pakopinet... :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 29 15:22)
sauniai pagauta, rakursas liux!5+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 29 21:33)
saldus tas medutis kad jį kur:))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 29 21:43)
man labai patinka :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 29 22:40)
žiauriai gerai... :))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 29 23:00)
prastą medų iškopinėsit, reikia atakiuot tik pilnai užakiuotus korius :D
O šiaip tai man patinka, +5 :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 29 23:12)
nu tikrai kopineja
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 29 23:57)
gerai cia gavosi
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 30 04:12)
cia kas, papai taip shvyti?!? :)
aj, mes cia apie medu kalbam...jo, medus gerai, sveika, su arbata.
geras kadras, tik triuksmas labai jau akiai nemalonus, butu jis koks tamsesnis. idomu, o kaip nespalvota shi foto atrodytu? ar tik ne geriau? mano akims tai malonesne.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 30 17:12)
puikus, isbaigti, per mano akis - labai profesionalus jusu darbai
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 30 21:09)
tikras profesionalas esate....................
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 08 02 23:28)
labai grazus darbelis..
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 08 04 20:33)
tikras desertas :)
|
|
| |