| |
 |
1.
(2008 07 14 21:39)
Liux ...ir atspindys pasakiskas ...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 14 21:44)
Kaip toks diiiidelis dviratininkas tilpo i toki maza laserli?!?:)))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 14 21:51)
geras tokis tramplyniukas...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 14 21:53)
nu kad jis dar nediiidelis visai ;) Cia seip tiesa pasakius. Neturiu ka i kudra det :D Taip buna... kas patinka det negaliu o kas nepatinka - nenoriu ir siaip truputeli tyyngiu. Taigi BURBULA imeciau :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 14 21:57)
geras, geras. statom 5.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 14 22:19)
kaip ten sako, tingėti negarbinga, tingėti negražu... :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 14 22:20)
super 5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 14 22:39)
Viskas labai kompoziciškai taisinga,ziurisi superr +5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 14 22:42)
patiko:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 14 22:52)
2/gerai; +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 14 23:11)
oo, geras, patiko:)+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 15 00:02)
geras lesis :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 15 09:33)
primena tuos burbulus su sniegu :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 15 09:58)
O kada negalima deti kai patinka? (smalsu).
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 15 13:03)
:)
smagus krištolo rutuliukas :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 15 15:44)
fantastika! labai grazu:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 15 17:25)
oho, Svetlana net dviratininkus į lašą uždaro ....Ar tik raganystėms neužsiimate ? :))))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 15 20:15)
labai grazu :)) stebina.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 18 11:49)
Oi gerai
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 21 23:36)
fntastiska, dedu i megstamas
|
|
| |