Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

:)

 
1. Walldis    (2008 07 14 21:39)  
Liux ...ir atspindys pasakiskas ...
 
 
2. K. M.    (2008 07 14 21:44)  
Kaip toks diiiidelis dviratininkas tilpo i toki maza laserli?!?:)))
 
 
3. Jonas Tučkus    (2008 07 14 21:51)  
geras tokis tramplyniukas...
 
 
4. Svetlana Batura    (2008 07 14 21:53)  
nu kad jis dar nediiidelis visai ;) Cia seip tiesa pasakius. Neturiu ka i kudra det :D Taip buna... kas patinka det negaliu o kas nepatinka - nenoriu ir siaip truputeli tyyngiu. Taigi BURBULA imeciau :)
 
 
5. Rokas Varanauskas    (2008 07 14 21:54)  
:)
 
 
6. Adomas Svirskas    (2008 07 14 21:57)  
geras, geras. statom 5.
 
 
7. Saulius Mikalonis    (2008 07 14 22:19)  
kaip ten sako, tingėti negarbinga, tingėti negražu... :)
 
 
8. Genadij Januškevič    (2008 07 14 22:20)  
super 5
 
 
9. Valentinas Pečininas    (2008 07 14 22:39)  
Viskas labai kompoziciškai taisinga,ziurisi superr +5
 
 
10. JP    (2008 07 14 22:42)  
patiko:)
 
 
11. Romas Šarakauskas    (2008 07 14 22:52)  
2/gerai; +
 
 
12. Lukas Butkevicius    (2008 07 14 23:11)  
oo, geras, patiko:)+
 
 
13. Bebras    (2008 07 15 00:02)  
geras lesis :)
 
 
14. Galina    (2008 07 15 09:33)  
primena tuos burbulus su sniegu :)
 
 
15. Bjaurybė saulutė    (2008 07 15 09:58)  
O kada negalima deti kai patinka? (smalsu).
 
 
16. hideo    (2008 07 15 13:03)  
:)
smagus krištolo rutuliukas :)
 
 
17. Dange Girdvainyte    (2008 07 15 15:44)  
fantastika! labai grazu:)
 
 
18. Arūnas Eismantas    (2008 07 15 17:25)  
oho, Svetlana net dviratininkus į lašą uždaro ....Ar tik raganystėms neužsiimate ? :))))
 
 
19. Seva Karpauskaite    (2008 07 15 20:15)  
labai grazu :)) stebina.
 
 
20. Romas Kanapeckas    (2008 07 18 11:49)  
Oi gerai
 
 
21. Vilmantas Povilaitis    (2008 07 21 23:36)  
fntastiska, dedu i megstamas
 
 

Kita
Taškai: 80
Vidurkis: 4.56
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   1480
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00028
411713
0111 1
(balsai vėluoja viena para)