| |
 |
1.
(2008 07 09 22:26)
o kokia olimpiada apšerkšnijus...:)))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 09 22:27)
ir vel shedevras!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 09 22:37)
svogūninis apdovanojimas :))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 09 22:38)
Ir vel liuks. Daugiau jusu foto nekomentuosiu, nusibodo ta pati rasyti :P
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 09 22:47)
Net dagtis yra .... kada uzdegsi savo saliuta Jonai ?
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 09 22:50)
labai liuks
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 09 22:51)
Kokia olimpiada? Ispanai jau laimejo.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 09 22:57)
Vasaros olimpiada artėja. :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 09 22:59)
geras!
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 09 23:20)
juodam fone labai gerai, labai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 09 23:24)
Reikia siusti į Kiniją olompiadon :) +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 09 23:28)
Gyva tokia ugnis :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 09 23:50)
Prisminiau multika kur seklys morka buvo ir visokie veikejai svogunai, moliugeliai :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 10 00:18)
cipolinas )))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 10 01:14)
gerai žiūrisi;
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 10 02:48)
gal skrendat olimpiadon..?+
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 10 08:52)
Vienuolyno sode?
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 10 09:00)
GeraYR
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 10 09:36)
Kazka Jonas sprogdins
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 10 12:27)
simboliška, juk tai naktižiedė, kuri pražysta tamsoje
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 10 12:34)
normaliai. :).
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 10 13:10)
Gera bombikė su knatu :) +
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 07 10 13:29)
:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 07 10 16:00)
superinis makro vaizdelis, liux ;)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 07 10 17:43)
labai grazu
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 07 10 20:08)
olimpiada gerai
|
|
| |