| |
 |
1.
(2008 07 08 22:40)
....aš švilpčiau.... taisyklės turi būt visiems vienodos :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 08 22:40)
cia kibo taisykle "prie kojos" ?? :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 08 22:51)
ta juosta nejautri šunims
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 08 22:53)
3/ ech...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 08 23:00)
:)))))+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 08 23:03)
pavadinciau 'paklusnumas'
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 08 23:04)
ir kas jas sugalvojo...:(?
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 08 23:08)
7/ o cia jau reikia pagalvoti... :)))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 08 23:27)
Niekada netikėjau, kad šuns ausys ir kojų pirštai gali papasakoti visą istoriją :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 08 23:54)
Palaikau Jona , taisykles yra taisykles :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 09 00:37)
pralinksminote, ačiū.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 09 02:12)
čia apie klases ? :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 09 08:47)
smagi
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 09 09:02)
patiko
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 09 09:02)
patiko
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 09 09:19)
su taisyklėmis visada problemos,įpač "Kūdroje";)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 09 10:41)
:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 09 10:58)
primine rusishka ishminti 'v semje ne bez uroda'.
juokauju zhinoma.fainas ciucius :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 09 11:08)
faina
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 09 11:15)
hmmm....kažkas tokio yra
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 09 16:50)
O tai į kelintą klasę jis dabar perėjo? :) +
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 09 21:54)
niam niam :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 10 11:16)
:). taisykliu nereik laikytis.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 07 10 14:01)
oh, myliu šitą spalvą
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 07 15 10:00)
japonija kvepia
|
|
| |