| |
 |
1.
(2008 06 10 22:25)
visi trys ir neatsiejami.. patinka tai ka matau nuotraukose. net dangoraiziai nublanksta jei izvelgi gilesne minti.. matau laika, matau istorija ir sventuma per amzius, matau gamta, kuri tikiuosi Vilniuje dar ilgai neisnyks
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 10 22:37)
UZ ideja 5+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 10 22:55)
Puikus pastebejimas, nezinau ka norejai pasakyti, bet man ziurint liudna pasidare, kad laikas paskandina istorija ir uzgozia gamta .Gilus pamastymai kyla ziurint:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 10 23:02)
ir visa tai: gamta istorijos laike
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 10 23:11)
Fantastika. Nuotraukos, komponavimas, pavadinimas. Netikėtas Vilnius.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 11 09:34)
man mintis itin patiko... ir deje, ji šypsenos nekelia..
+5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 11 10:22)
liuks :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 11 10:23)
hei, jurga, bet tu man pasakyk - kaip čia yra? kai kalbėjomės atrodė, kad šaudai ir gaudai, tad iš kur tokios giliamintiškos nuotraukos? :) ar pradėjai daugiau ieškoti?
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 11 10:40)
8/ oi, kva, nuo to laiko labai daug kas pasikeitė ;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 11 11:06)
puiki foto
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 11 11:14)
Gerai :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 11 11:25)
Simpatiškai +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 11 20:07)
Liuks idėja.
|
|
| |