| |
 |
1.
(2008 06 07 02:13)
Saldus miegelis, sauni serija. Ypac patinka paskutine fotografija... Rodos girdziu traukinio ratu bildesi :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 07 02:19)
geros kojines isejo
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 07 02:37)
man ir tik paskutinės (ar dviejų) būtų užtekę
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 07 05:15)
fainuoliskai.jei foto kadras pirmas arba paskutinis butu apverstas,taip,kad kojytes butu y kunelio puse [nezinau,ar aiskiai as cia],tuomet serija dar stipriau susijungtu :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 07 08:50)
paskutinė labai patiko. antroje gražiai žaidžia šviesa. o pirmoje patiko kadravimas, tos kūdikiškos kojytės ir saulės žuikučiai :) graži serija
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 07 09:55)
as neanalizuosiu :) grazu.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 07 10:35)
tuduktuduk migdančiai veikia :) šaunums
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 07 10:53)
Man visos patiko.
Antroje ir trecioje foto puikus ritmas
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 07 11:04)
4.5 :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 07 11:27)
Man 3 stipriausia is sios serijos.+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 07 21:06)
:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 08 00:02)
paskutinė tai išties labai; mėgstamiausia mano transporto rūšis ir mylimiausias maršrutas:)
svarbu, kad į traukinį nepavėlavot;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 08 12:25)
Grazu:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 11 20:13)
paskutine labai patiko:)
|
|
| |