Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Klaipėda-Vilnius

 
1. Aurelija.    (2008 06 07 02:13)  
Saldus miegelis, sauni serija. Ypac patinka paskutine fotografija... Rodos girdziu traukinio ratu bildesi :)
 
 
2. Bebras    (2008 06 07 02:19)  
geros kojines isejo
 
 
3. hideo    (2008 06 07 02:37)  
man ir tik paskutinės (ar dviejų) būtų užtekę
 
 
4. j.v    (2008 06 07 05:15)  
fainuoliskai.jei foto kadras pirmas arba paskutinis butu apverstas,taip,kad kojytes butu y kunelio puse [nezinau,ar aiskiai as cia],tuomet serija dar stipriau susijungtu :)
 
 
5. Kristina Petrošių    (2008 06 07 08:50)  
paskutinė labai patiko. antroje gražiai žaidžia šviesa. o pirmoje patiko kadravimas, tos kūdikiškos kojytės ir saulės žuikučiai :) graži serija
 
 
6. anuka    (2008 06 07 09:55)  
as neanalizuosiu :) grazu.
 
 
7. Ramūnas L.    (2008 06 07 10:35)  
tuduktuduk migdančiai veikia :) šaunums
 
 
8. O.S.    (2008 06 07 10:53)  
Man visos patiko.
Antroje ir trecioje foto puikus ritmas
 
 
9. kilimas    (2008 06 07 11:04)  
4.5 :)
 
 
10. Greta. M    (2008 06 07 11:27)  
Man 3 stipriausia is sios serijos.+
 
 
11. Jonas Tučkus    (2008 06 07 21:06)  
:)
 
 
12. VV    (2008 06 08 00:02)  
paskutinė tai išties labai; mėgstamiausia mano transporto rūšis ir mylimiausias maršrutas:)
svarbu, kad į traukinį nepavėlavot;)
 
 
13. Saulius Arlauskas    (2008 06 08 12:25)  
Grazu:)
 
 
14.    (2008 06 11 20:13)  
paskutine labai patiko:)
 
 

Serijos
Taškai: 78
Vidurkis: 4.55
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   1203
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10077
20268
0002 0
(balsai vėluoja viena para)