| |
 |
1.
(2008 06 06 13:29)
Dar su palingavaimai galejai :)))))) o siap grazu +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 06 14:03)
:) ////
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 06 14:08)
o o
/ /
:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 06 14:08)
penktadienis pasvirusiai, tai jau čia labai vėlai... :DD
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 06 14:31)
4/ būna, kad nuo pat ryto linguoji... :))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 06 14:39)
tokioms gelems ne peklej augt :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 06 15:04)
saudaisi:)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 06 15:20)
6/ ačiū :)
7/ pyškinu mažumėlę :) Startinis šūvis savaitgaliui :D
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 06 15:27)
pasvirusios i sestadieni :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 06 16:35)
aisku gerasias i pelke, gud.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 06 16:37)
geras pasvirimas...;)+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 06 16:38)
tai kas tada pirmadienį laukia?
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 06 16:39)
puuffffffff
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 06 16:46)
mėgstu česnakus :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 06 06 16:53)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 06 06 16:56)
taip norėtųsi šiltesnių spalvų šitam kadrui...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 06 06 17:23)
penktadienio vakarais as labai kartais irgi bunu pasvires. taip jau nutinka.. :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 06 06 17:31)
ir paprastai, ir idomiai...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 06 06 18:26)
9/ 10/ 11 /14/ 18 - ačiū
12/ pirmadienį ir žiūrėsim :)
16/ man patiko būtent šios spalvos :) Labai artimos natūralioms :)
17/ džiaugiuosi, kad kažkas supranta tą būseną :))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 06 06 18:33)
dailiai, tik zalia gal paimprovizuociau
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 06 06 18:58)
Pasvirusiai, bet energingai...:)+5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 06 06 19:36)
Kur jos skrenda :))) nerealiai pagavai tulpes begancias
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 06 06 20:30)
Gan originaliai ....
22. ... bijau , kad cia tulpem net nekvepia ... greiciau cesnakais ( o gal svogunais ... ) ... :)))))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 06 06 22:50)
23/ tikrai :))) dar ne vakaras o man jau gliukai :))))))))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 06 06 23:12)
24/ Nieko nieko... juk penktadienis :)))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 06 06 23:57)
ko gero česnakai :))gero savaitgalio;)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 06 07 11:31)
Nežinau, kas čia per kvietkeliai - darželiuose auga :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 06 07 12:32)
Kadangis manęs gėlytės nežavi, laistyt tingiu... +4 ; ]
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 06 07 12:38)
svogūniukai :)))).. bet kaip jie žaviai beatrodo.. nulingavo.. juk visi si penktadieni lingavo, kas kur :))
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 06 07 13:17)
Veikia kaip raminantys vaistai... ;) patiko fotografija.
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 06 08 07:29)
labai labai !
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 06 08 13:06)
31/kokie raminantys?Čia česnakai;)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 06 08 17:56)
greitis ir neramumas jaucias
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 06 08 18:09)
33/ esi visiškai teisus :) Sunku buvo juos ramiai "pagauti" :) Jiems būtų tikęs kitas pavadinimas, bet susilaikiau :))
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 06 08 22:27)
patinka
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 06 10 13:47)
Koks gležnumas... 27./ čia tokie svogūnėliai ar česnakėliai, į salotas pjaustyt galima.
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 06 10 15:37)
atrodo tarsi lyja ziedais ...
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 06 10 16:27)
34/be reikalo susilaikei:)
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 06 10 16:41)
38/ :D susikuklinau :))
|
|
| |