Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Alfonsas Rameika    (2008 06 06 13:29)  
Dar su palingavaimai galejai :)))))) o siap grazu +
 
 
2. JP    (2008 06 06 14:03)  
:) ////
 
 
3. Ramūnas L.    (2008 06 06 14:08)  
o o
/ /

:)
 
 
4. Ramūnas L.    (2008 06 06 14:08)  
penktadienis pasvirusiai, tai jau čia labai vėlai... :DD
 
 
5. Edita    (2008 06 06 14:31)  
4/ būna, kad nuo pat ryto linguoji... :))
 
 
6. kukuruku    (2008 06 06 14:39)  
tokioms gelems ne peklej augt :)
 
 
7. K. M.    (2008 06 06 15:04)  
saudaisi:)
 
 
8. Edita    (2008 06 06 15:20)  
6/ ačiū :)
7/ pyškinu mažumėlę :) Startinis šūvis savaitgaliui :D
 
 
9. Ramūnas    (2008 06 06 15:27)  
pasvirusios i sestadieni :)
 
 
10. P. Gagilas    (2008 06 06 16:35)  
aisku gerasias i pelke, gud.
 
 
11. Vida    (2008 06 06 16:37)  
geras pasvirimas...;)+
 
 
12. Jonas Tučkus    (2008 06 06 16:38)  
tai kas tada pirmadienį laukia?
 
 
13. Ramūnas L.    (2008 06 06 16:39)  
puuffffffff
 
 
14. Eva Miliūnienė    (2008 06 06 16:46)  
mėgstu česnakus :)
 
 
15. Kęstutis Šimatonis    (2008 06 06 16:53)  
:)
 
 
16. hideo    (2008 06 06 16:56)  
taip norėtųsi šiltesnių spalvų šitam kadrui...
 
 
17. kilimas    (2008 06 06 17:23)  
penktadienio vakarais as labai kartais irgi bunu pasvires. taip jau nutinka.. :)
 
 
18. Donatas Guzevicius    (2008 06 06 17:31)  
ir paprastai, ir idomiai...
 
 
19. Edita    (2008 06 06 18:26)  
9/ 10/ 11 /14/ 18 - ačiū
12/ pirmadienį ir žiūrėsim :)
16/ man patiko būtent šios spalvos :) Labai artimos natūralioms :)
17/ džiaugiuosi, kad kažkas supranta tą būseną :))
 
 
20. Miau    (2008 06 06 18:33)  
dailiai, tik zalia gal paimprovizuociau
 
 
21. Juozas Merčaitis    (2008 06 06 18:58)  
Pasvirusiai, bet energingai...:)+5
 
 
22. O.S.    (2008 06 06 19:36)  
Kur jos skrenda :))) nerealiai pagavai tulpes begancias
 
 
23. Walldis    (2008 06 06 20:30)  
Gan originaliai ....
22. ... bijau , kad cia tulpem net nekvepia ... greiciau cesnakais ( o gal svogunais ... ) ... :)))))))))))))))
 
 
24. O.S.    (2008 06 06 22:50)  
23/ tikrai :))) dar ne vakaras o man jau gliukai :))))))))
 
 
25. Edita    (2008 06 06 23:12)  
24/ Nieko nieko... juk penktadienis :)))
 
 
26. Daiva Kielė    (2008 06 06 23:57)  
ko gero česnakai :))gero savaitgalio;)
 
 
27. Edita    (2008 06 07 11:31)  
Nežinau, kas čia per kvietkeliai - darželiuose auga :)
 
 
28. Gediminas Bieliauskas    (2008 06 07 12:32)  
Kadangis manęs gėlytės nežavi, laistyt tingiu... +4 ; ]
 
 
29. Rūta Rylaitė    (2008 06 07 12:38)  
svogūniukai :)))).. bet kaip jie žaviai beatrodo.. nulingavo.. juk visi si penktadieni lingavo, kas kur :))
 
 
30. Roland    (2008 06 07 13:17)  
Veikia kaip raminantys vaistai... ;) patiko fotografija.
 
 
31. Lota    (2008 06 08 07:29)  
labai labai !
 
 
32. Algimantas Tirlikas    (2008 06 08 13:06)  
31/kokie raminantys?Čia česnakai;)
 
 
33. Dangus    (2008 06 08 17:56)  
greitis ir neramumas jaucias
 
 
34. Edita    (2008 06 08 18:09)  
33/ esi visiškai teisus :) Sunku buvo juos ramiai "pagauti" :) Jiems būtų tikęs kitas pavadinimas, bet susilaikiau :))
 
 
35. Juozuxas    (2008 06 08 22:27)  
patinka
 
 
36. Mindaugas Bernatonis    (2008 06 10 13:47)  
Koks gležnumas... 27./ čia tokie svogūnėliai ar česnakėliai, į salotas pjaustyt galima.
 
 
37. Raimondas Čekanauskas    (2008 06 10 15:37)  
atrodo tarsi lyja ziedais ...
 
 
38. Antanas M    (2008 06 10 16:27)  
34/be reikalo susilaikei:)
 
 
39. Edita    (2008 06 10 16:41)  
38/ :D susikuklinau :))
 
 

Gamta
Taškai: 85
Vidurkis: 4.48
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   1649
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20123
403817
0001 1
(balsai vėluoja viena para)