| |
 |
1.
(2008 06 04 00:20)
suderinai skraidymą padebesiais ir medžioklę?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 04 00:21)
ai.... ne vilkas ir geray :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 04 00:25)
nelikai nepastebėtas ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 04 00:27)
kiba gerai "įkalęs" buvai ;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 04 00:28)
1/ buvau kaip tik žemai:)
2/ vilkas dar geriau būtų:)
3/ nepastebėjo, galvojo, kad aš - muliažas:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 04 00:28)
4/ blaivas kaip niekad, 6iandien gi reidas:))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 04 00:47)
Grazus kadras.+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 04 01:00)
vos matosi :) del to ir nepastebejo :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 04 01:05)
grazuole..
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 04 07:38)
Puikus fokusavimas. Ziurisi...:) +5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 04 09:05)
pūkuotas stirnius:))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 04 11:32)
Daug kas zmones bando taip fotografyoti ir nesigauna, o cia va baikscioji stirna ir kaip graziai gavosi... *>
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 04 13:03)
patiko
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 06 04 18:35)
debesys gražūs :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 06 04 19:16)
Taikliai!!! +5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 06 04 19:39)
GeraYR
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 06 04 19:48)
Bembis ;D 5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 06 04 20:03)
:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 06 04 21:19)
koks mielas,mes kaime auginom-ant stalo užlipęs sviestą laižė, i pakinklį įsirėmęs nosį vaikščiojo...super padaras..bet gamta pašaukė ((((
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 06 05 17:48)
svelniai ja pagavai :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 06 05 20:49)
Smalsumas neleidzia pasitraukti ...
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 06 06 09:47)
zmogiskas zvilgsnis
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 06 10 00:21)
pasislėpus tarp garšvų :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 06 12 17:09)
pasakiškai
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 06 18 13:46)
Maloni labai fotkė
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 08 26 13:26)
gera
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 11 14 04:09)
liuks
|
|
| |